Princezna - velká kniha pohádek

Princezna - velká kniha pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391485/bmid_princezna-velka-kniha-pohadek-5SC-391485.jpg 4 13 3

Vydej se s námi a svými oblíbenými princeznami do kouzelného světa, kde laskavé srdce vždy zvítězí nad zlobou a skromnost nad pýchou. Čeká tě šestnáct pohádek o Ariel, Belle, Locice, Jasmíně, Popelce, Růžence, Mulan, Sněhurce a Tianě. I ty můžeš být princeznou!

Literatura světová Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Princess Golden Story Book

Sabča92
14.09.2021 5 z 5

Kniha obsahuje celkem 16 krásných pohádek ve kterých poznáte staré známé příběhy, které znáte z TV ale objevíte i celou řadu nových a neznámých příběhů. Pokud máte doma malou princeznu, rozhodně si knihu zamiluje, ať na listování, tak na poslech. Kniha začíná příběhem Královská svatba ze světa Na vlásku. Tento příběh můžete znát jako bonusový filmík k původní pohádce. Dále se objevují snad všechny známé princezny z Disney pohádek a představí se ve svých klasických pohádkách ale také v nových dobrodružstvích. Tato kniha je nutnost v knihovničce každé malé princezny!

hippiesak
14.04.2021 4 z 5

Krásná dětská knížka, nádherné ilustrace, pěkně napsaný a do češtiny přeložený text. Dítě, 4 roky, je nadšené :)

MM1979
25.01.2019 4 z 5

Krásné ilustrace, pevná vazba, kvalitní tisk a papír, české texty slabší - žádná klasická literatura, ale holčičkám se to líbí a rádi si tím listují a vyprávějí si příběhy dle obrázků… Jako kniha pro nečtenáře super, tak jsem to kupoval a hodnotil. Celá „série“ je ve stejném duhu provedení.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966