Princezna k pronajmutí

Princezna k pronajmutí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404400/bmid_princezna-k-pronajmuti-3vp-404400.jpg 4 39 9

Princezna k pronajmutí série

Když čtrnáctiletou Desi Bascombovou objeví elitní agentura Façade – poskytující dvojníky členům královských rodin – její fádní život se v mžiku stane naprosto senzačním. Jak vysvětluje agentka Meredith, Desi má vzácné magické schopnosti: když si nanese na tváře starověkou egyptskou „královskou růž“, dočasně se promění v dokonalou dvojnici kterékoli princezny, jež potřebuje využít jejích služeb. Sen se stane skutečností, nebo snad ne? Jak se to vezme. Desi brzy zjistí, že zaskakovat za princezny vyžaduje mnohem víc než nosit korunku a mávat do kamer. Schválně, co byste dělali vy, kdyby vás šikanovala starší sestra, vyčítala vám kila navíc a nutila vás držet drastickou dietu? Nebo kdybyste měli před celým amazonským domorodým kmenem předvést rituální tanec, o němž nemáte ani páru? Anebo kdyby se zničehonic objevil princeznin přítel, aby jí taktně naznačil, že mezi nimi je konec, a vy byste přitom věděli, že ona si přeje pravý opak? V prvním díle téhle bláznivé trilogie se sen jedné dívky o přepychovém životě promění v něco většího: v přání pozitivně ovlivňovat chod věcí. A Desiin vliv skutečně nelze přehlédnout – je to jedno královské fiasko za druhým.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , BB art

Princess for Hire , 2010

Zlatinka.Emilly
20.08.2022 1 z 5

Za mě propadák. Ano, není mi sice už "náct" ale tuhle knihu nebudu ani schovávat pro holku, než do toho věku doroste. Chápu, že někomu se to líbí, ale za mě odpad. Ale protože má kniha docela pěknou obálku, tu jednu hvězdičku dám.
Jo a nedočetla jsem, ve čtvrtině jsem to vzdala. Škoda času. Pardon Lindsey Leavittová.

Knihomollla
23.03.2021 4 z 5

Skvělá hlavní hrdinka. Skvělý nápad. Skvělý příběh a skvělá kniha.

hanaseidl
09.03.2021 4 z 5

Na to, že se jedná o čtení pro třináctiletou holku se mi to moc líbílo. Nápad je opravdu zajímavý a celé je to psáno takovou vtipnou formou. Místy je to opravdu jako pro puberťáka, ale nevadilo to.

vlkove
05.01.2021 3 z 5

Já jsem na dětské knihy hodně náročná ale tato kniha se mi opravdu líbila. Mladší slečny (9-11? let) z ní budou nadšené. Je to hodně čtivé, příběh hezky postupuje. Milé čtení.

Damonka12
15.01.2019 3 z 5

Kniha měla hezký námět, ale na mě až moc jednoduše zpracovaný. Možná je to tím, že už jsem na knihu stará. Je určena spíše pro mladší aspoň dle mého názoru.

petuzla5591
06.01.2019 5 z 5

Tak toto bylo skvělé. Parádní oddechovka. Těším se na další díly.

Anetka24
19.05.2018 3 z 5

Docela dobrá kniha. Napínavá, smutná, ale i veselá.Doporučuji

warca
17.06.2016 4 z 5

Pěkná kniha, ale bavit bude spíš mladší čtenářky.

LilianaFalcon
12.06.2016 2 z 5

Pěkný nápad, ale zdlouhavé a nudné provedení. Čekala jsem to spíše ve stylu Meg Cabott, takže stručné, vtipné, výstižné... tohle takové bohužel nebylo.

Lindsey Leavitt
americká, 1980
2016  78%Princezna k pronajmutí
2016  83%Královské překvapení
2017  80%Sbohem, princové!

Kniha Princezna k pronajmutí je v