Princ v zeleném království

Koupit

Umělá pohádka (s verši) o princi z malého království, který se dostal na návštěvu do království zeleného chrliče. Pro čtenáře od 7 let.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220214/big_princ-v-zelenem-kralovstvi-DMw-220214.png 4.78

Kniha Princ v zeleném království

Booky84
14.11.2021

Krásná a vtipná kniha, která mi přopomínala Alenku v říši divů, kterou jsem nedávno četla. Díky e-knihám zdarma jsem objevila i tuto knihu a jsem za to moc ráda.

Marla
05.12.2020

Tak tenhle knižní poklad jsem si kdysi pravidelně půjčovala v knihovně/společné s druhým dílem/pořád dokola a milovala jsem tu úžasnou fantazii, kterou jsou obě pohádky nabité. A pak uplynulý roky a dávno nejsem dítě, ale s chutí jsem si osvěžila paměť a teprve teď jsem zjistila, jak poetické je to čtení a kolik se v něm skrývá životní pravdy.

Hvezdalim
06.07.2018

První díl příběhů o princi (druhý je Princ ve Velké Cintánii a poslední je Princ a malá princezna)....pocta Alence v říši divů, ale hezčí a mnohem víc vtipu a lehkosti.

mulderka
03.05.2015

Proti Princi ve Velké Cintánii mi tento první díl přišel o něco slabší. I tak na poměry české moderní pohádky nadprůměrné dílo hýřící nápady. Stojí za to přečíst :-)