Příliš mnoho hnědého peří ekniha

Přežívání v každodenní realitě třicátníka Ewana Murraye se nečekaně změní jednoho rána, kdy před lůžkem objeví černé šlápoty. Vedou z obýváku. A míří od krbu. Když byl Ewan ještě dítě, čas od času ho otec popadl a vyplul s ním na opuštěný ostrov. Otec trpěl podivným stihomamem, že se dříve či později stanou obětí ducha dětského kominíka a jedině na neobydleném ostrově je duch nenajde. Měl otec pravdu? Ewanův byt totiž nejeví jakékoli známky po vloupání. Našel si ho tu skutečný duch? Ale proč až teď? Odhalování pravdy se neobejde bez vzpomínek, které Ewana donutí sáhnout si hluboko do svědomí. Příčinu šlápot možná bude muset hledat v daleko dřívější minulosti, než by si vůbec pomyslel. Příběh ze současného Edinburghu je milostnou kronikou neopětovaných citů. Autor při psaní čerpal ze svých zkušeností z dvouletého pobytu ve Skotsku a mnohé události z knihy dokonce sám zažil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356440/prilis-mnoho-hnedeho-peri-1Jz-356440.jpeg 3.43
Romány
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Příliš mnoho hnědého peří, 2017

Kniha Příliš mnoho hnědého peří

Medvědářka
19.01.2018

Nedočetla jsem to. Čekala jsem, že se tam více rozvine příběh s kominíčkem a místo toho se tam nic moc nedělo. Přestalo to pro mě být přitažlivé už po pár stránkách, i když potenciál to mělo velký. Škoda :-(

blackoutzuzi
06.11.2017

Čtivá a oddechová záležitost. Konec knihy a odhalení celé pointy příběhu bylo hodně zajímavé a nápadité. Vlastně až do konce knihy nemáte ponětí, co se z toho vyklube :)

Kletba svitků
Kletba svitků
Zimní naděje
Zimní naděje
Atlas mraků
Atlas mraků
Vampýrská akademie: filmové vydání
Vampýrská akademie: filmové vydání

Kniha Příliš mnoho hnědého peří je v