Příběhy ze země, kde kohouti nikdy nespí

A je to tu znovu! Další nálož mých vtipných příběhů z každodenního života na ostrově Bali. Knížka je dlouhoočekávaným volným pokračováním mé první knížky Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc a stejně jako minule, tak i nyní se budete při čtení smát srandovním historkám z mého života na mém milovaném ostrově. Čekají na vás opět příběhy s naší Wayan Kukuřicí, mrňavou balijskou holkou, kterou jsem potkala tenkrát v jejich čtyřech letech v kukuřičnym poli a od té doby je stále se mnou. Příběhy z klubovny pro děti, kterou jsem tu v pralese pro děti postavila a také srandovní až bizarní příběhy z každodenního života s balijci, protože TOHLE můžete zažít opravdu jen na Bali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497816/big_pribehy-ze-zeme-kde-kohouti-nikdy-n-21j-497816.png 51

Kniha Příběhy ze země, kde kohouti nikdy nespí

Hanouur

Po přečtení první úžasné knihy příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc jsem byla plná očekávání, zda i druhý příběh zaujme a bude tak vtipný. A Ano! Jsem nadšená autorčiným důvtipem a autentičností.
Baví mne její historky a hlavně zkušenosti vycházející z reálného žití v zemi, která je pro nás turisticky lákavá.

Doporučuji si přečíst již zmiňovaný první díl, už jen díky těm zážitkům, které Šárka zažila. A doufám, že nasbírá další příběhy ke čtení a pobavení :)

janone

Tak jsem tuhle druhou knížku opět přečetla jedním dechem a zase byla SUPER jako ta první . Krásně se tyto krátké, humorné i nehumorné příběhy čtou a aspoň na chvíli jsem se mohla přenést daleko od naší civilizace do úplně jiné a odpočinout si.