Příběhy ze země, kde kohouti nikdy nespí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

A je to tu znovu! Další nálož mých vtipných příběhů z každodenního života na ostrově Bali. Knížka je dlouhoočekávaným volným pokračováním mé první knížky Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc a stejně jako minule, tak i nyní se budete při čtení smát srandovním historkám z mého života na mém milovaném ostrově. Čekají na vás opět příběhy s naší Wayan Kukuřicí, mrňavou balijskou holkou, kterou jsem potkala tenkrát v jejich čtyřech letech v kukuřičnym poli a od té doby je stále se mnou. Příběhy z klubovny pro děti, kterou jsem tu v pralese pro děti postavila a také srandovní až bizarní příběhy z každodenního života s balijci, protože TOHLE můžete zažít opravdu jen na Bali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497816/big_pribehy-ze-zeme-kde-kohouti-nikdy-n-21j-497816.png 51
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Příběhy ze země, kde kohouti nikdy nespí

Hanouur
22. června

Po přečtení první úžasné knihy příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc jsem byla plná očekávání, zda i druhý příběh zaujme a bude tak vtipný. A Ano! Jsem nadšená autorčiným důvtipem a autentičností.
Baví mne její historky a hlavně zkušenosti vycházející z reálného žití v zemi, která je pro nás turisticky lákavá.

Doporučuji si přečíst již zmiňovaný první díl, už jen díky těm zážitkům, které Šárka zažila. A doufám, že nasbírá další příběhy ke čtení a pobavení :)

janone
22. června

Tak jsem tuhle druhou knížku opět přečetla jedním dechem a zase byla SUPER jako ta první . Krásně se tyto krátké, humorné i nehumorné příběhy čtou a aspoň na chvíli jsem se mohla přenést daleko od naší civilizace do úplně jiné a odpočinout si.