Příběhy z pražské zoo

Příběhy z pražské zoo https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138859/pribehy-z-prazske-zoo-138859.jpg 5 10 4

Nové vydání Příběhů z pražské zoologické zahrady a Do zoo zadními vrátky, doplněné novými událostmi ze zvířecího království. Jejich autorem je odborný pracovník pražské zoologické zahrady, důvěrný znalec a milovník zvířat. Děti se dozvědí, jak putovali z Afriky do Prahy šimpanzi Hurvínek a Mánička, o slonu Petrovi a dalších, například o tygrovi Alim, slonici Jumbo, o opilém medvědu, orangutanu Bimbovi.... celý text

heavy66
06.01.2023 5 z 5

O vánočních prázdninách jsme vyrazili s manželkou na návštěvu pražské ZOO po X letech. Je to tam moc pěkné, přibyla řada vzácných druhů, nové pavilony jsou prostorné, moderní, služby návštěvníkům na vysoké úrovni! A přesto některá místa pamatují dobu mého dětství, kdy jsem zahradu navštěvoval s rodiči a četl Příběhy z pražské ZOO. Ale to nevadí, o Vánocích se může vzpomínat na staré časy!

Monika1717
21.08.2020 5 z 5

Knihu jsem si jako dítě vzala na tábor a přečetla ji polovina oddílu.

Kitty
17.01.2020 4 z 5

Knihu jsem jako dítě četla velmi často. Milé příběhy.

Neri
06.04.2013 5 z 5

Kniha mého dětství, četla jsem ji tolikrát, že jsem většinu příběhů znala nazpaměť. Miluji ji dodnes a na šimpanze Hurvínka a Máničku, orangutana Bimba, sloní rodinu a další nikdy nezapomenu.