Příběhy z Medové stráně

Příběhy z Medové stráně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380959/bmid_pribehy-z-medove-strane-qJ8-380959.jpg 5 78 19

Veselá dobrodružství zvířátek. Zajíček Stříbrný nosík se vydá na cestu, honí ho dva psi Rámus a Hurda, potká hlemýždě Pižlu a želvu Verunu a ti ho schovají a začnou spolu kamarádit. Zajíček Stříbrný nosík se tam s nimi zabydlí. Jednoho dne potká krásnou holčičku králíčka Mikulku a zamiluje se do ní.

Jadla
18.06.2023 5 z 5

Četli jsme s dětmi několik večerů. Milé obrázky, hezký příběh, skvělá volba postav a jejich jmen. Moje drobotina už neřekne housence jinak než Chlupydupy, všichni šneci jsou Pižlové. Chtějí mít doma želvu, samozřejmě Verunu. Někdy si i hrají, že jsou jednotlivá zvířátka.
Touto četbou se nemůžete netrefit.

Hakate
26.09.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem jako malá milovala a četla snad pořád. Úplně jsem na ní zapomněla.

Ishir
17.06.2020 4 z 5

Příjemné dvě dobrodružství

Nočnípták
22.03.2020 4 z 5

To je synova oblíbená kniha. Co jsme se jí spolu načetli. Odvezl si ji pro své dcerky, ale jim se nelíbí. Tak si ji zase přivezu zpátky, třeba se bude líbit vnukovi. A jestli ne, tak si budu číst pro sebe. V knihovně ji zařadím mezi ty nejoblíbenější. Už se těším.

Venda32
17.02.2020 5 z 5

Knihu jsem kdysi dávno dostal a hltal každou stránku. Teď jsem jí četl své dceři před spaním a všichni tři i s manželkou jsem čekali, jak to vše nakonec dopadne:-)

Medulka.013
06.02.2020 5 z 5

Nemám ráda, když zvířata nosí oblečení a mluví o sobě jako o lidech, ale to je to jediné, co této knize mohu vytknout.

Radka1911
25.06.2019 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších dětských knížek mých dětí.

Bustedka
05.12.2018 4 z 5

Moc krásně se kniha četla. Jen mě v poslední době udivují názvy knih, protože ačkoliv se kniha jmenuje Příběhy z Medové stráně, polovina knihy o Medové stráni vůbec nebyla :-)

Jezinkabezinka
09.11.2018 5 z 5

Jedna z mých oblíbených dětských knížek, kterou jsem měla dobře naposlouchanou

surikata246
14.04.2018 5 z 5

Vzpomínka na dětství trochu nostalgická jak spíme v létě u babičky na zahradě ve stanu, čteme si před spaním tuto knížku na střídačku každá kousek. Moc se nám to líbilo. Škoda jen, že některé členky už tu na světě bohužel chybí. Vždy ráda vzpomínám při otevření této knihy.

TessaJean
19.02.2018 5 z 5

Nejoblíbenější knížka z mého dětství O:)

Zarganwar
18.07.2017 4 z 5

Cucky, packy, kotrmelci

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

veronie
22.06.2016 4 z 5

Krásné příběhy. Na konci nechybí pořádné drama a očekávání, jestli se Pižlovi podaří vrátit se zpět za kamarády na Medovou stráň. S dcerkou jsme mu fandili a dobře to dopadlo :)

vendy.b.
27.04.2016 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knížek z dětství.

TaLu
11.09.2015 4 z 5

Vzdálená vzpomínka a přesto tak intenzivní. Nedělní chvíle u tety , kdy nám, dětem, tuto knihu četla velmi často.
Jsem tak ráda, že knihy, se kterými mám spojeny dávné dětské chvíle, vycházejí znovu a mohou dalším dětem připravit chvíle podobné :o)

Viol
04.02.2014 5 z 5

srandovní Pižla a Kratiknot.

ladyfromskye
03.07.2013

Tahle knížka nesměla chybět mamce v kabelce kdykoliv mě vedla k doktorovi na ušní. Jinak bych se jí tam asi zbláznila strachy (měla jsem časté záněty středního ucha). Proto na tuhle knížku s láskou vzpomínám, protože snad právě ona nejvíc stojí za mou nynější lásku ke knihám.

Kate.S
08.02.2013 4 z 5

Příjemné pohádky, které pobaví. Moje oblíbená postava byl vždy hlemýžď Pižla a želva Veruna. Obrázky z obálky jsem si občas překrelovala a pohádky sama přepisovala do jednodušších verzí.