Příběhy Velkých strážců

Příběhy Velkých strážců https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336666/bmid_pribehy-velkych-strazcu-Gkt-336666.jpg 4 56 5

Spirit animals série

V Erdasu se vypráví tato legenda... Vlk Brigan, leopardice Uraza, panda Dží a sokolice Essix – čtyři Padlí. Dávno předtím, než přišli na svět jako spirituální zvířata, obývali divoká zákoutí světa jako Velcí strážci, nejmocnější tvorové v Erdasu. Když povstal šílený král, přidali se tito čtyři odvážlivci k armádě lidí a zvířat, která ho měla za úkol porazit. Aby se jim to podařilo, museli zaplatit cenu nejvyšší, obětovat své životy. V této knize najdete jejich dávno zapomenuté příběhy. Dozvíte se o nejodvážnějších činech, jaké kdy Erdas zažil, i o bezohledné zradě, která byla na samém počátku.... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Tales of the Great Beasts , 2014

TaLu
27.07.2021 5 z 5

Vysvětlující příběhy rozhodně nebyly planým vyplňujícím dílem. Přečetla jsem se stejnou chutí. Jak to vše kdysi začalo ? Jak se z Velkých strážců staly legendy? Jak Padlí padli ? Výborné čtení !
Neodolala jsem a dojela si do knihovny pro navazující sérii. To je výhoda, mít klíč!

vojta888
16.02.2021 4 z 5

co k tomu dodat? jedno slovo bude stačit. BOMBA!

Aki12
17.07.2018 3 z 5

Krásné doplnění k celé sérii Spirit animals! Osobně si myslím, že každá povídka se má hodnotit zvlášť, protože jako celek, je těžké knihu hodnotit. Nicméně vřele doporučuji, po přečtení celé série.

Viki0
03.09.2017 5 z 5

Tato kniha mě velmi potěšila. V průběhu celé první série mě zajímala minulost a život čtyř Padlých, když byli ještě Velcí strážci. Kniha mě nezklamala a těším se na další díl z nové série.

jarynek
25.08.2017 4 z 5

Kniha dějově předchází první sérii Spirit animals - v několika krátkých příbězích vypráví, co zapříčinilo válku, rozkol Velkých strážců a smrt některých z nich. Příjemné čtení, ale přece jen jsou příběhy trochu zkratkovité. Větší prostor by tomu svědčil lépe.

hrdinové spirituální zvíře

Část díla