Příběhy skřítka Puka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Překlad půvabného a velmi oblíbeného vyprávění o Skřítkovi Pukovi a jeho kamarádech, která si získala srdce mnohých dětských čtenářů zejména v Německu a ve Švýcarsku. Švýcarský spisovatel a pohádkář Jakob Streit jedinečnou a neopakovatelnou formou vypráví o tom, jak se skřítek Puk vydává na cestu do hlubin Země, aby získal od krále skřítků zázračný svítivý kámen lásky a mohl jej potom přinést lidem, který ho moc potřebují. Vypráví o tom, jak prožije mnohá dobrodružství, navštíví krystalovou jeskyni a ohnivou jeskyni Matky Země a vydává se do říše lidí, aby jim přinesl zázračný kámen lásky. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75203/pribehy-skritka-puka-75203.jpg 4.65
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Poznání
Orig. název

Puck der Zwerg

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Příběhy skřítka Puka

Přidat komentář
hanicka258
30.04.2018

Velmi hezké a pro děti poutavé vyprávění, oceňuji, že se skřítek sice pohybuje v pohádkovém světě, ale zároveň v lidském světě je vše popsáno tak, jak opravdu je. A že skřítek to vnímá "po svém" - třeba "bílá voda z krávy"... :-)

evanorka
26.01.2016

Rozvíjí fantazii, morálně vychovává, velice jednoduchá - pro děti školkových let. Příběh přátelství, lásky a života. Kniha je čtivě napsaná!

kowalenska.m
27.02.2013

Nádherná knížka pro děti. Mám na ní jen samé skvělé vzpomínky. Ukazuje takovou čistotu srdce. Lepší než všechny dětské knížky o autíčkách, koní atd. Rozvíjí skvěle fantazii dětí. Doporučuji !