Příběhy ledních medvědů

Lední medvěd Bernie s tuleněm Robinem uspořádají první olympiádu na severním pólu. Los Erich se pokusí rozveselit svého kamaráda ledního medvěda Oskara, který je smutný, protože musí nosit brýle a lední medvědice Bibi zažije velké dobrodružství na prázdninách v Austrálii. Knihy této edice jsou přizpůsobeny potřebám začínajících čtenářů. A to jak délkou jednotlivých příběhů a skladbou textů, tak i velikostí písma. Jsou vhodným doplňkem k čítankám pro žáky druhých tříd. Poutavé a vtipné příběhy podněcují čtenářovu pozornost a rozvíjejí schopnost čtení s porozuměním. (www.thovtknihy.net)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96365/pribehy-lednich-medvedu-96365.jpg 49
Pro děti a mládež
Vydáno, Thovt

Losepiraten Eisbärengeschichten

Kniha Příběhy ledních medvědů

jana2909
23.06.2017

Čtení vhodné pro prvňáčky. Krátké příběhy s velkými písmeny se dobře čtou a děti jsou schopné vnímat děj.

keksik4
25.10.2016

Krátké a jednoduché příběhy, pro nácvik čtení dobrá. Bohužel přemýšlívější dítko příliš nezaujme, dceři se nelíbila, měla pocit, že příběhy nemají žádný děj a žádný zajimavý konec.

rašule
19.07.2013

Jedna z mích prvních knih. Byla jsem v 2 třídě a velmi hravě jsem jí předčetla protože má větší písmenka.

sabanka
23.02.2012

velmi hezké .moc se mi líbil ten příběh o medvědu s brýlemi

Doteky noci
Doteky noci