Příběh jednoho manželství

"Myslíme si, že ty, které milujeme, známe.“ Touto myšlenkou začíná spletitá a zničující cesta Pearlie Cookové za odpovědí na tajemnou otázkou, zda jsme skutečně schopni poznat člověka, kterého milujeme - svého životního partnera. Pearlie je oddanou ženou v domácnosti a žije se svým manželem a synem v nově vybudované čtvrti na okraji San Francisca. Nečekaná sobotní návštěva neznámého muže změní celý její život. Všechny Pearliny životní jistoty jsou náhle ohroženy. Co od ní onen cizinec chce? Co jí vlastně za svých sto tisíc dolarů nabízí? Zná vůbec svého vlastního muže? Po celých šest měsíců se Pearlie snaží konečně pochopit svět, který ji obklopuje mimo bezpečný domov. Její příběh není jen uvažováním nad zákonitostmi lásky a vztahu, ale také nad následky válek. Příběh jednoho manželství popisuje životy tří osobností odehrávajících se v čase politické nejistoty, rasových nepokojů a sexuálního útlaku. Každý z hlavních představitelů příběhu je chycený v pasti své doby a dokazuje, co všechno je schopen obětovat a kam až zajít, aby se ze své pasti vymanil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176538/big_pribeh-jednoho-manzelstvi-vrq-176538.jpg 2.817

Vydáno: , Víkend

The Story of a Marriage, 2008

Kniha Příběh jednoho manželství

Hakl54

Samotný příběh byl dobrý, ale těch zmatených myšlenek kolem bylo až příliš. Mohla z toho být zajímavá povídka.

dohnálci

Mně se kniha četla dobře. Spíše jsem měla problém s postojem Pearlie, jak mohla být tak laxní a pasivní? Vůbec mi to nepřišlo reálné, ale kdo ví jaký postoj bych zaujala v její kůži v té době?

allyce
13.04.2017

Je mi líto, ale také mně styl psaní nevyhovoval. Kdyby byl příběh psán jinou formou, byla by to fajn kniha. Takhle jsem ji sice přečetla, ale musela jsem se dost nutit.

krtica
28.04.2016odpad!

Přečetla jsem půlku,dál to opravdu nešlo.

luciefeix
07.09.2014

knihu jsem si koupila kvuli Golden Gate na obálce , kniha mi prisla chvilkama zmatena , neco se nakouslo a vubec na dalsi strance nedoreklo , vubec by mi nevadilo ze jsou hrdinove černosi , jen to podani kterym je pribeh vypraven mi prislo divne

Bublinka
26.08.2014

Nějak moc nevím co si o tomto příběhu mám myslet. Příběh mě neoslovil, čekala jsem od toho něco zcela jiného a něco mnohem víc, navíc mi vůbec nevyhovoval sloh, jakým je kniha napsána. Takže slabé tři hvězdy :(