Příběh dokonalé bouře

Příběh dokonalé bouře https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110427/pribeh-dokonale-boure-110427.jpg 5 5 2

Rozhovory s významnými ekonomy o finanční krizi vedl analytik TÝDNE Lukáš Kovanda, Knize se dostalo velmi kladného přijetí mezi odbornou i laickou veřejností: „Fascinující sbírka názorů na finanční krizi a stav ekonomického poznání.“ Deirdre McClos

Popko
03.07.2018 4 z 5

Tenký časopis, kde najdeme rozhovory s ekonomy. Nejvíce se mi líbil úvod o tom, proč vlastně ke krizi došlo. V knize pro mě bylo více cizích slov, což mě obohatilo.

dalimoni
28.09.2012 5 z 5

Velmi zajímavá "časopisová" publikace. Velmi si cením úvodního slova autora, kdy analyzuje příčiny a důvody světové ekonomické krize, která začala před cca 5 lety. Samotné rozhovory se světovými ekonomy jsou také velmi zajímavé, v některých věcech se proslulí ekonomové shodují, ale dost věcí by každý řešil jinak - každý má jiný pohled na současné příčiny a hlavně řešení krize. Také tam občas "padají" prognozy jak na tom budeme za pár let, takže vzhledem k tomu, že publikace byla psána v roce 2009, je to velmi zajímavé.