Přerostlá lolitka

od:


KoupitKoupit eknihu

Příběhy, které zdaleka neodpovídají tradičním představám o klidném a moudrém stáří. Platí o nich spíše výrok pětadevadesátileté pařížské modelky: „Nevidím na vráskách nic špatného. Jsou známkou odvahy.“ Jsou stále schopni se bezhlavě zamilovat – muži často do velmi mladých žen, ale občas i žena do mnohem mladšího muže. Jindy se zase náhle osvětlují několik desítek let staré události, které vyvolají řadu příjemných, ale i nepříjemných vzpomínek. Ani jedna z povídkových postav se necítí být bezmocnou obětí. Žijí dál jako zamlada: se stejnou odvahou a zvědavostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380570/prerostla-lolitka-TXG-380570.jpg 2.76
Žánr:
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
fruitbueno
03.12.2018

Variace na jeden příběh, jednu postavu, jedny osudy. Čtení na jedno deštivé odpoledne, které neurazí, ale nenadchne.

SmallSue30
24.11.2018

Ahoj, tuto knížku jsem koupila babičce k Vánocům, ale nevím, jestli se jí bude líbit. Babička je v důchodu a je milovnocí časopisů např. "Čas na lásku," nebo "Napsáno životem." Byla tato knížka dobrá volba?

kykyna42
28.10.2018

Paní spisovatelka má ráda tituly.V každé povídce se to hemží doktory,inženýry apod. Docela by mě zajímalo,jestli to byl záměr.Jinak některé povídky jsou dobré a jiné zase nezajímavé.

gargamelka
26.10.2018

Sedm povídek, některé jsou čtivé, zajímavé a určitě by si zasloužily širší pokračování. Jiné jsou spíš takové šedé, které se moc do paměti nevryjí.

Ivuska.09
20.09.2018

Knížka obsahuje sedm povídek, v nichž hrají hlavní roli ženy, které už o životě něco vědí. Moc se mi líbila hlavně poslední z nich, která ukazuje, že pokud lidé opravdu chtějí, dokáží překonat všechno zlé a špatné. Je to taková třešnička na dortu celého díla. Nejsem úplně fanouškem povídek, ale potřebovala jsem něco, co stihnu přečíst během několika kratších pauz, takže jsem si tuto knížku půjčila od kamarádky. A protentokrát to byla dobrá volba. Všechny povídky byly čtivé a splnily svůj účel.