Přehled psychologie

Přehledné kompendium oboru psychologie uvádí srozumitelnou formou do základních psychologických témat a disciplín (základní pojmy a metody psychologie, vývojová psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie, vnímání, myšlení a řeč, motivace, učení aj.).

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159949/prehled-psychologie-159949.png 4.227
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Portál

Projekt Psychologie, 1991

Kniha Přehled psychologie

záškodník

Z mého pohledu je to příjemné zasvěcení do tak objemného oboru jako je psychologie. Čtenář dostane základní a hrubý nákres základních psychologických témat a osobností v průběhu historie této mladičké vědy. Na shrnutí je to samozřejmě málo, ale věřím, že vztáhnout ruku na Atkinsonovou či Kassina bude mnohem příjemnější.

Loris
24.01.2019

Ve své době absolutní top, dnes už jsou lepší publikace.

Guepp
06.06.2017

Výborně zpracovaná, čtenáři se hezky podaří vklouznout do psycho-kontextu.

StihOMam
20.04.2017

Perfektní odrazový můstek pro studium oboru, ale i jako doplněk při četbě knih, kde psychologie stojí v popředí a hraje důležitou roli v porozumění celkového konceptu. Pohodlný souhrn.

Ezios
28.05.2016

Dokonale srozumitelná a dokonale přehledná učebnice. Radost se z ní učit, protože Vám vše předloží jako na zlatém podnose. Pro mě méně zajímavé a průlomové, než jsem očekával. Proto ne za plný počet.

vesirena
16.02.2012

Velmi jasně a srozumitelně napsaná kniha-učebnice? Přehledně řazené, doplněno spoustou kreseb, her a cvičení...nejvíce jsem ocenila na konci každé kapitoly kompendiu, kde je vše důležité ještě shrnuté jakoby formou výpisků...perfektní a kdybych na tuto knihu narazila na začátku studia, mohla jsem ušetřit za mnoho jiných knih...