Prečo by som mal mlčať...

Prečo by som mal mlčať... https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192048/bmid_preco-by-som-mal-mlcat-cE3-192048.jpg 4 9 5

Vše o tom co a jak bylo za doby minulé a co nás provází do dnes. Slovenský preklad vydaný zarovno s pôvodnou českou verziou.

vvikingg
01.10.2021 3 z 5

sloužil jsem 1981-1983 od roku 1983 byl Vacek náčelník štábu Západního vojenského okruhu, při jeho inspekci na útvaru v Kynšperku nad Ohří, která byla ohlášena jsem větší úklid v kasárnách nezažil ( a to byl útvar v Kynšperku nový od 1982) nová kasárna ( klasické 4 poschoďové paneláky), gumovali se zdi od šmouh, nikde ani lísteček ze stromu atd., chybělo už jen stříkání trávy na zeleno my vojáci z toho měli srandu, ale gumy lampásaci se třásli strachy všechny :-)

Argos
15.08.2020 3 z 5

První a nejlepší z Vackových knih. Je dobře,aby i dnešní generace lépe poznala názory jednoho z členů vlády v době listopadového převratu

draka
08.07.2020 5 z 5

Velmi zajímavé čtení. Poctivý, zásaditý, pracovitý a rázný, charakterní člověk v tehdejší vládě.
Je dobré si připomenout zákulisí polistopadových dnů. Dá se z toho hodně pochopit i když je to napsáno, jak píše sám autor "dřevorubecky".

maryzka
04.01.2016 3 z 5

Zajímavá kniha o době před ,, Sametovou revolucí a po ,, Sametové revoluci, která majetek ,, České armády rozprodala, armádu profesionalizovala. Největší legraci mám z toho, že by to ,,naše vláda" něco vrátila do starých kolejí( např. odvodyapod.)

Jodgo
23.01.2014 2 z 5

V case vydania asi zaujimave citane ukazujuce zakulisie odovzdavnia moci v 89tom a pretvarenie CSSR na CSFR z pohladu byvaleho ministra obrany. Dnes uz vsak ide bud o skutocnosti dobre zname, alebo naopak zapadnute prachom a odsudene na zabudnutie.