Prázdniny s Oskarem

Prázdniny s Oskarem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371550/mid_prazdniny-s-oskarem-K9u-371550.jpg 4 10 5

Víte, co je nejlepší na chození do školy? No přece prázdniny! Teď jen pořádně sbalit a hurá na vlak... Oskar už má za sebou první třídu. Naučil se číst, psát a počítat. Oskarova babička si myslí, že se toho člověk nejvíc naučí na dalekých cestách, ale děda říká, že na to, abys něco zažil a něčemu se přiučil, nemusíš lítat na druhý konec světa ani chodit do školy. Stačí si vyjít do lesa nebo k rybníku. V tomhle si kocour s dědou moc dobře rozumí! MŇAU! Pokračování úspěšné knížky 12 hodin s Oskarem, která byla oceněna na knižním festivalu v Bologni.... celý text

Briv
10.01.2023 4 z 5

* Zajímavá knížka, půjčovala jsem ji z knihovny na doporučení a synka v necelých 4 letech docela bavila i zajímala. Na rozdíl ode mě se mu hodně líbily ilustrace, ale úkoly jsme si užili oba dva. Myslím, že je spíše pro starší děti, ale nevadí, jsem ráda za tip.

MilackovaN
07.12.2021 5 z 5

Není to obyčejná kniha, kterou byste přečetli a odložili. Můžete se klidně postupně vracet k úkolům, které kniha nabízí.

Runkyna
16.09.2021 5 z 5

Mě se knížka moc líbila. Myslím, že je spíš pro předškoláky. Bavilo nás to s dcerou moc. Trochu jako knížka pro Lucinku.

Makrela Liška
27.05.2018 3 z 5

Měla jsem pocit, jako by šlo o nepovedenou inspiraci Blexbolexem- děj knihy pro mě nedrží pohromadě, úkoly se mi zdají nezajímavé a zmatené- zbytečně tříští vyprávění a působí trochu jako vata, a výtvarná stránka mě taky zklamala.

bibi.r
28.04.2018 4 z 5

Moc zajímavá záležitost se spoustou malých/velkých úkolů. Pro děti od 7 let.

pro děti od 5 let prázdniny léto

Eva Maceková