Pravidlá bohatstva: Nepísané zásady, ako dosiahnuť bohatstvo

Pravidlá bohatstva: Nepísané zásady, ako dosiahnuť bohatstvo
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412765/bmid_pravidla-bohatstva-d3Y-412765.jpg 4 5 5

Kniha Pravidlá bohatstva je návodom na to, ako sa dostať k peniazom bez väčších starostí. V stovke pravidiel nájdete zásady úspešnej cesty k bohatstvu, ktoré v učebniciach ekonómie nenájdete. Inšpirujú vás k tomu, kedy a do čoho investovať, pochopíte, prečo je potrebné myslieť dlhodobo či nepožičiavať si, pokiaľ skutočne nemusíte.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eastone Books

Rules of wealth - a personal code for prosperity , 2006

ladyba
12.10.2015 5 z 5

Templar umí psát s nadsázkou a humorem o samozřejmých věcěch. O to je to pak smutnější, že v praxi se ukazuje, že tak samozřejmé nejsou. Poučíte se, zamyslíte a možná i vydáte správnou cestou.

mgeisselreiter
28.07.2012 5 z 5

Po přečtení knihy 100 zlatých pravidel jak zbohatnout jsem si autora velmi oblíbil. Jeho rady jsou ze života a praktické. I když mi kniha k bohatství materiálnímu nepomohla, přesto mě obohatila duševně. Následně jsem přečetl 100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru a pro spokojený život, nyní čtu pravidla pro lásku a manželství.
Přečteno asi před 3 roky, hodnotím na 90%. Je vhodné se k takovémuto druhu knih opakovaně vracet a oživovat si jejich obsah.