Praktický návod na dojčenie

Praktický návod na dojčenie https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436885/bmid_prakticky-navod-na-dojcenie-Fz8-436885.jpg 4 14 4

Praktický návod na dojčenie je základnou príručkou o dojčení pre každú mamičku. Vďaka tejto publikácií s množstvom inštruktážnych fotografií sa napríklad dozviete, ako správne a prvýkrát dojčiť, alebo čo robiť, keď dieťatko nepriberá. Informácie rokmi overené praxou sa opierajú aj o prednášky celosvetovo uznávaného pediatra Dr. Jacka Newmana.... celý text

beer.veronika
20.01.2024 4 z 5

Kniha obsahuje pěkné fotografie a praktický návod ke kojení. Jak kniha pěkně shrnuje - matka a dítě se naučí kojit kojením.

lentilka_007
30.04.2022 5 z 5

Kniha existuje i v české verzi. Je skvělá, protože obsahuje názorné fotografie a ne nejasné kresby, jako mnoho jí podobných počinů. Pro prvorodičky určitě doporučuji. Přečtena za jedno odpoledne, ale až se mimčo narodí, učitě se k ní budu ještě vracet.

hroneczek
15.03.2022 5 z 5

Kniha mi několikrát pomohla, protože dává jednoduché, jasné a návodné rady, jak kojení zlepšit či na co si dát pozor. Určitě ji doporučuji mít po ruce.

Varjohukka
06.09.2020 4 z 5

Po narození dcerky jsem tuto knihu dostala od laktační poradkyně. Obsahuje spoustu dobrých rad a detailních fotografií.

2012  89%Praktický návod na dojčenie
2011  0%Pastoračná starostlivosť o rodiny, ktoré strácajú dieťa