Praktická zeleninová zahrada

Praktická zeleninová zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360520/mid_prakticka-zeleninova-zahrada-wGR-360520.png 3 4 3

Pěstitelské rady a návrhy na drobné úpravy v zahradě, které umožní získat vyšší výnosy a efektivněji využít i malé prostory. Autorka nabízí návody na drobné projekty, ať už je to podpěra k popínavým fazolím, síťka na ochranu ovoce nebo pařeník, který odpuzuje slimáky, a zároveň uvádí tipy, jak správně provádět výsadbu, rýt půdu a jak sklidit a využít bohatou úrodu.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Esence

Build a better vegetable garden , 2016

AnitVyk
17.03.2021 4 z 5

Jsem naprostý amatér, co se týče zahradničení. V této knize se ukrývá spousty užitečných rad, nápadů a dalších, které pochopí i takový neználek jako já.

Annina
29.12.2020

Pro začínající zahrádkáře, jako jsem já, opravdu praktické a chytré rady. Mám ji ráda.

jprst
13.08.2019 1 z 5

Moudře a nápaditě se tvářící publikace, která však pro jen trochu zkušenější zahrádkáře neobsahuje žádné nové nebo překvapivé nápady. Prostě jen další z řady příruček pro zahrádkáře a kutily, která v drobných obměnách opakuje známé věci a nápady, uvedené již mnohokrát v dříve vydaných publikacích.

zahrádkářství, zahradničení

2018  55%Praktická zeleninová zahrada