Praktická kuchařka

Účelně uspořádaná kuchařka je určená všem ženám, které chtějí vařit rozmanitě a přitom dbát zásad správné výživy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135326/prakticka-kucharka-135326.jpg 4.733
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Avicenum

Kniha Praktická kuchařka

Snoopi
05.09.2020

Vynikající kuchařka, vřele doporučuji! Vyrovná se "Kuchařce naší vesnice", která je přeci jen o dost obsáhlejší, v době vydání to byla nezbytná kniha pro ženy-kuchařky v domácnosti. Už léta podle ní vaříme a jen spokojenost :-)

los
29.11.2019

vařil jsem podle ní a vždy se povedlo, obsahuje taky dobré rady, třeba jak zaplést vánočku, připravit domácí tlačenku a naporcovat králíka

Radka1911
10.04.2019

Podle této knihy jsem se před třiceti lety naučila vařit. Obsahuje recepty na všechna česká jídla na která si vzpomenete.

Ludchud
02.01.2019

I moje první kniha o vaření od rodičů, mám ji přes 30 let, podařilo se mi ji sehnat i dceři. Nejlepší a opravdu PRAKTICKÁ kuchařka.

mekkejla
15.04.2017

Moje první kuchařka od mamky. Sama se podle ní učila vařit. Pokud chcete mít doma jen jednu kuchařku,tohle je dobrá volba ;-)

Tvefisto
15.07.2016

Dárek od maminky :)

hana1984
22.06.2016

První kuchařka mojí maminky,doufám,že jí jednou také předám.Je skvělá.

beluca
27.04.2016

Též i moje první kuchařka - bylo mně dvacet, vdala jsem se a jediné, co jsem uměla uvařit, byla vaječná omeleta. Díky této kuchařce jsem se za pár let vyvinula ve velice zdatnou kuchařku :-).