Praktická astrologie v číslech

Praktická astrologie v číslech https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108746/prakticka-astrologie-108746.png 3 2 1

Využití východního systému devíti čchi ke zlepšení Vašich vztahů, k výběru nejlepší doby pro důležitá rozhodnutí a k uplatnění Vašich schopností. Tištěno na křídovém papíře, formát A4, doplněno ilustracemi, grafy a fotografiemi.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Svojtka & Co

Practical astrology by numbers , 1999

Amiran
31.07.2014 3 z 5

Mám ráda astrologii, numerologii i Feng-Šuej. Tohle všechno je v knize zahrnuto. =) Zaujala mě způsobem, jakým je zpracována a přehledností, díky které se v ní jde jednoduše vyznat. Působí dojmem, že vás chce naučit, co nejvíce. Vše je vysvětleno do nejmenších detailů. =) Očekávala jsem od ní hodně už od samého začátku. Okamžitě mě pohltila hustotou informací. Někdy jsem nevěděla, o čem čtu, protože tam toho bylo hodně. Na můj vkus je tato knížka docela náročná. A řídit se čistě podle rad, které nám pán Brown podal, nejde. Doporučuju pro ty, kteří se rádi a ve velké míře zajímají o numerologii a Feng-Šuej.

2010  76%Makrobiotika pro každý den
2010  80%Wabi sabi
2005  90%Feng-šuej na pracovišti
2005  60%Praktická astrologie v číslech
2009  60%Feng šuej pre šťastný domov - Zmeňte atmosféru svojho života aj domova.