Poznej svou kočku

Poznej svou kočku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130799/poznej-svou-kocku-130799.jpg 5 5 3

Přes 400 speciálně vytvořených barevných fotografií a srozumitelný text pomohou, abyste porozuměli chování své kočky a pochopili její psychiku. Kniha objasňuje způsoby komunikace koček - řeč těla, zvuky a rituály. Odkrývá podstatu vztahů mezi kočkami i mezi kočkami a lidmi. Půvabné fotografie koček v nejrůznějších životních situacích.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Know your cat , 1996

Bytost na cestě
08.01.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem dostala, byla vyřazená z knihovny a já si myslela, že jí rychle prolétnu a dám pryč, co bych tak mohla najít nového v knize, jejíž originál byl vydaný v roce 1991? Když jsem přečetla hromadu kočičích knih a jsem kočkařka každým coulem? No - mnoho. Je tam spousta zajímavých a stěžejních informací, ještě z dob, kdy některé automatické věci, které se dnes dělají, ještě nebyly tak časté a tak automatické. Takže já si našla spoustu zajímavých informací a byla jsem moc mile překvapena. Původně jsem knihu chtěla poslat dál, ale rozhodně si jí nechám.

Arkagas
13.02.2021 5 z 5

Série mých kočičích knížek, které jsem si na základní škole kupovala za našetřené kapesné. Že pocházím z kočičí domácnosti, kde byly vždy miciny na prvním místě je snad jasné. Tahle kniha v mých 13 letech stále neskutečných 399,- Kč a spolužáci mi ji dokonce záviděli. I dnes ve 30 ji mám moc ráda a rozhodně neztrácí na hodnotě, jelikož informace obsažené v ní jsou stále aktuální.

Verousek
17.08.2012 5 z 5

Tuhle knížku jsem si vždycky jako malá strašně ráda prohlížela, protože je plná krásných ilustrací a doplněná o spoustu rad a jiných zajímavých informací :)

kočky

Autoři knihy