Povím vám o dyslexii

Povím vám o dyslexii https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326132/mid_povim-vam-o-dyslexii-MbS-326132.jpg 5 4 2

Průvodce pro rodinu a přátele Seznamte se s Jirkou, který má dyslexii Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dyslexií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází chlapec Jirka, který trpí poruchou čtení. Školák se vyprávěním o sobě a svém každodenním životě snaží přiblížit problémy, se kterými se děti s dyslexií běžně potýkají. Vysvětluje, jak potíže samy vnímají a co jim je pomáhá zvládnout. Díky vyprávění o dyslexii z pohledu dítěte a jazykem dítěte je kniha pochopitelná i malému čtenáři. V ilustrovaném příběhu se děti se stejnou poruchou snadno poznají. Naučí se nahlížet na sebe sama bez ponižujících „nálepek“ a budou umět svůj problém překonat.... celý text

EvaEmma
01.01.2019 5 z 5

Krásná kniha. Určitě ji doporučuji! Tato kniha je skvělá pomůcka pro dyslektické děti. Dokáže jim příběhem vysvětlit jejich " potíže " při čtení, učení, případně i problémy ve škole.

RomanaK
15.02.2017 5 z 5

Úžasně napsaná miniknížečka. Doporučuji všem, kteří mají doma školáška s dys. Jednoduchá, srozumitelná a čtivá.

Jarmila Burešová
česká, 1950
2016  100%Povím vám o dyslexii
2017  100%Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Kniha Povím vám o dyslexii je v