Potkala jsem léčitele

Potkala jsem léčitele https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104242/potkala-jsem-lecitele-104242.jpg 4 7 3

Diskuze o tom, jestli léčitelé mají právo využívat svoje léčebné schopnosti ve prospěch nemocných v posledních letech nebere konce. Zkušenosti s působením léčitelů jsou velmi dobré i úplně špatné. Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy a vyzpovídala několik pacientů, které úspěšně vyléčil z těžké nemoci. Jednoznačně se postavila na stranu spolehlivých léčitelů, kteří znají svoje schopnosti i svoje hranice a mají zájem spolupracovat s lékaři. Na závěr uvádí i kontaktní adresu na léčitele.... celý text

Judunaja
21.07.2019 5 z 5

Další krok k mému přesvědčení, že je něco mezi nebem a zemí. Dar, který dostane zlomek lidí na světě a je krásné, když se rozhodne pomáhat druhým.

mariva
28.07.2017 3 z 5

Knížku jsem četla po chvilkách v čekárně v nemocnici a jsem ráda, že v případě potřeby, je možné se obracet na lidi jako pan Doubrava.

1561
29.10.2014

Knížku jsem si objednala ve starém vydání a přečetla jedním dechem. Kdo se touto problematikou zabývá tak mohu jen doporučit.