Postřehy teplákové bohyně

Postřehy teplákové bohyně https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333252/mid_postrehy-teplakove-bohyne-yV4-333252.jpg 4 103 32

Humoristka Zuzana Hubeňáková je známá svou specializací na odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Kvůli nové knize se však nebála odpovědět na otázky, na které se ptá leckdo. Pokud vás tedy zajímá nejen jestli plavou prsa a jak se loví šlapadlo, ale navíc i jak jsou na tom Moraváci s alkoholismem a zda ve svém oblečení nemáte velký zadek, neváhejte, udělejte si pohodlí a začtěte se. V teplákách či bez.... celý text

bagel
22.12.2017 3 z 5

Bohužel bylo často toho humoru moc a nadsázka příliš velká.

Ucaivca
21.12.2017 5 z 5

Úžasné čtení.. ❤

Martina1805
09.12.2017 5 z 5

Moc jsem se při čtení nasmála a pobavila, vrátila jsem se o několik let zpátky, kdy mé dvě dcery byly také malé a některé pasáže jako by byly z mého života. Díky a více takových knih v dnešní uspěchané a násilím nacpané době.

Luci8511
06.12.2017 5 z 5

Tato kniha mě nadchla. Již dlouho jsem se takto nepobavila, za mě dobíječ energie č.1. Mám dvě malé děti, proto volných chvílí není mnoho, ale útěky ke knize se staly mým denním rituálem. Výstižné, zábavné, v mnoha situacích pro mě reálné. Děkuji autorce :-)

lagina
01.12.2017 3 z 5

Jak jindy mě knihy typu blog baví, tak tady mi trvalo hrozně dlouho číst, nějak to neutíkalo a z několika kapitol jsem byla skoro až rozladěná.
Líbila se mi kapitola o zmatení dětí o Vánocích :-)

Yanicka
19.09.2017 5 z 5

Pokud nosíte tepláky a máte smysl pro humor i ten černý, tak je to kniha pro Vás.Pobavila a těším se na další

ivanaci
12.08.2017 3 z 5

Vtipná kniha plná života, i když některé postřehy o Liberci nesdílím.

Ráďa001
14.07.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla a opět mě autorka nezklamala.
Zasmála jsem se od začátku do konce.
Těším se na další její knížku, která bude z příběhů ze života.

lenkaabooks
01.07.2017 3 z 5

Bohužel mne kniha úplně nezaujala. I když si jindy ráda čtu vtipné postřehy ze života, teď asi nejsem ve správném rozpoložení. Přečetla jsem půlku a odkládám na neurčito.

Karbanka
15.06.2017

Užasná knížka u které se směju nahlas což se mě už dlouho nestalo a jsem nadšená....taky se těším už teď na další knihu....teda já si spíš ještě dokoupim ty předchozí ??....Zuzko, přeji hodně životních zážitků, příběhů i fantazie, umění a ochoty naslouchat a vypravěčské invence, ať jsou Tvoje knížky tak super. Kapitola o lyžování mě fakt dostala a hláška člověk čeká řízek a dostane obalovanou cuketu to je perla.

PetrČte
07.06.2017 5 z 5

Ohromně zábavná kniha. Přijde mi, že se autorka od své prvotiny ještě více vypsala. Tenhle styl humoru mi zkrátka sedí. Obzvlášť moto část, tam jsem zavzpomínal na své staré stroje a upřímně se pobavil. Doporučuju!

Vichis
25.05.2017 5 z 5

Vtipná kniha vtipné autorky!:) Stejně jako u Vstupte bez klepání a Deníčku moderního páru jsem se parádně bavila. Autorka má skvělý smysl pro humor. Obdivuji, jak dokáže prožívat (popisovat) každodenní krizové situace s nadhledem a úsměvem na rtu... Lehké čtení plné vtipu, zn. ideál na dovolenou nebo jako relax po náročném pracovním dnu. A jako bonus nádherné ilustrace:) Už teď se těším na další knihu!