Posolstvo nádeje od anjelov

Posolstvo nádeje od anjelov https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496118/bmid_posolstvo-nadeje-od-anjelov-TBR-496118.jpg 4 12 3

V Posolstve nádeje od anjelov írska mystička Lorna Byrneová v tejto náročnej dobe tlmočí veľmi dôležitý a naliehavý odkaz z neba. Anjel mi povedal: „Nádej robí z nemožného možné.“ Lorna vidí anjelov tak, ako my vidíme ľudí, a každý deň sa s nimi rozpráva. V predchádzajúcich dielach Lorna písala o svojom živote a o tom, ako ju anjeli pripravovali na to, aby sa podelila o posolstvo s celým svetom. V tejto knihe vám prináša posolstvo nádeje. Lorna vysvetľuje, ako anjeli pomáhajú ľuďom, keď sa cítia unavení, zúfalí, skľúčení a nemilovaní, keď majú pocit, že sú zlými rodičmi, majú finančné ťažkosti alebo nič nestíhajú. V Posolstve nádeje od anjelov Lorna priamočiaro a jednoducho píše o tom, ako sa človek môže obrátiť na anjelov o pomoc a prežiť tak lepší a šťastnejší život.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Náboženství
Vydáno: , Ikar (SK)

Message of hope from the angels , 2012

Marekh
15.06.2022 5 z 5

Pěkná kniha citátů, velké písmo, křídový papír.

Autorku mám rád. Její knihy jsou pohlazením po duši.

dennydee
17.03.2022 5 z 5

Pěkná mini knížečka plná citátů :) Mám ji vystavenou na poličce a kdykoliv otevřu, když si chci vylepšit náladu.

Dana7746
02.03.2021 3 z 5

Od Lorny Byrne stačí přečíst jednu knihu a tato to není. Pořád opakující se doporučení a new age rady pro lepší život. Ve velké většině odtržené od lidského prožívání, a celkově vede k viktimizaci obětí. Za mě ne.