Poslední Velikonoce

Azarianovi jsou dobře zajištěnou arménskou rodinou. Panu Azarianovi dobře funguje přádelna ve městě Musch, jednom z center západní Arménie, která je součástí Osmanské říše. Chystá se otevřít pobočku svého podniku v Istanbulu, jejímž vedením nejspíš pověří svého nejstaršího syna. A prostřední dcera, hlavní hrdinka příběhu, Narine, které bude po velikonocích osmnáct, je nadaná na jazyky a hudbu, a jakmile bude plnoletá, splní si sen a pojede studovat na konzervatoř do Vídně. Čtenáře čeká prožití velikonoc 1915 spolu s Azarianovými. Knížka je historicky velmi věrným převyprávěním autentických tragických příběhů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344616/posledni-velikonoce-JtZ-344616.jpg 4.28
Romány
Vydáno, Tomáš Houška

Kniha Poslední Velikonoce

Maggot.87

Jedna hvězda za silné téma; přesto je kniha svým zpracováním na hraně odpadu.

Tolik levných frází, dále velmi slabá skladba vět a v neposlední řadě desítky překlepů.

Takto ne. Za mě velké zklamání.

Barbanka
15.03.2019

Četla jsem hodně knížek o genocidě, ale tahle byla snad nejhorší. Co se týče brutality. Nejsmutnější je že viníci nebyli nikdy potrestáni a Turecko to dodnes popírá. Každopádně knihu určitě nedoporučuji slabším povahám.