Poslední roky s Karlem

Podtitul: Otevřená zpověď Mistrových nejbližších. Otevřená zpověď Mistrových nejbližších, jeho nejstarší dcery Dominiky Gottové a novináře Luboše Procházky, který s Gottem 15 let spolupracoval. Oba ve svém vyprávění nabízejí pohled do rodinného zákulisí v posledních letech života Karla Gotta. Jak začaly jeho nemoci? Proč svoji dceru Dominiku zavrhoval i zachraňoval? Jak se Ivana dostala k veškerému majetku? Jak se mu podařilo tajit dlouholetý vztah s jinou ženou? Dočkal se vytouženého syna? Bonusové kapitoly pak přinášejí upřímnou zpověď Dominiky o závislostech a o tom, že si plánovala vzít život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455220/big_posledni-roky-s-karlem-WTR-455220.jpg 3.925

Kniha Poslední roky s Karlem

michimuller
28. červenceodpad!

Je až neuvěřitelné, co někdo nazývá knihou...přečteno se sebezapřením jako poslední knížka do splnění Výzvy 2021. Nejsem fanoušek Karla Gotta a bulvár mě nezajímá, ale pan Gott byl charismatická osobnost, která si něco takového nezasloužila. Už vůbec ne od tvůrců, kteří tuhle slátaninu pojali asi jako když pejsek s kočičkou, vařili dort. Jestli tenhle brak je literatura faktu, ať si každý udělá obrázek sám. Jediná zajímavá a lidská pasáž formou rozhovoru, vzpomínání matky paní Dominiky na setkání s Karlem...Trochu málo na knihu! Je to zoufalý pokus paní Dominiky o zviditelnění se a dost žalostný. Bonusové kapitoly o její promiskuitě jsou pak úplně tristní! Nechápu jak může vůbec nosit svoje příjmení Gottová. Tohle rozhodně není zpověď jeho nejbližších o posledních letech s Karlem!

PavlínkaZ

Velmi zajímavá kniha, především oceňuji její naprostou otevřenost a necenzurovanost. Třeba informaci o tom, že se pan Gott nakonec možná dočkal syna, bude ještě zajímavé sledovat

blondynka123

Knihu jsem přečetla jedním dechem, obsahuje celou řadu zajímavostí, o kterých jsem dosud nevěděla, a které mě překvapily. Rozhodně jsem ráda, že jsem knihu koupila.

prochajda

Knihu je lepší vůbec neotvírat, zavřená je krásná.
Říká se: ...na každém šprochu, pravdy trochu..., ale jsem zklamaná, je to bulvár.

Prazub

Knihu jsem přečetl jedním dechem. Zaujala mne svou výpovědí, pohledem z jedné strany. Nečekal jsem tak otevřenou zpověď. Každý jsme chybující, tak Dominiku nekritizuji. O to více se těším na novou knihu od Ivany. To bude ten druhý pohled. Uvidíme, nakolik ten bude vypovídající.

cleopatra11
20.12.2020

Zajímavé okamžiky z mistrova života. Doporučuji přečíst, obrázek si udělá každy sám.

Messilina
09.12.2020odpad!

Bohužel musím říct, že je to škvár. Slečně Gottové prostě chybí peníze a tak se je snaží vydělat vydáním této knihy. Bohužel se dá říci, že se jedná o bulvární slátaninu a slečna Gottová z ní vychází jako velmi jednoduchý člověk. Doporučuji číst tak maximálně při čekání u lékaře, nebo u holiče na trvalé. Třeba místo Blesku. Je to obyčejný bulvár, přidaná hodnota knihy je nulová.

jaspurha
16.11.2020

Knihu jsem si koupila ze zvědavosti, přečetla a zjistila, že nezaslouží nechat na autorech této knihy nit suchou, ale z úcty ke Karlu Gottovi nehodlám myšlená zasloužená slova užít. Knihu nedoporučuji a nabízím dále k vytvoření si vlastního názoru.