Poslední pomoc

Poslední pomoc https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358128/bmid_posledni-pomoc-Mwz-358128.jpg 3 17 7

Myslíte si, že může plavčík někoho téměř utopit? Vezli jste někdy sanitkou sraženou srnu hned vedle pacientky? Či prodali v alkoholovém opojení dům svých rodičů, zatímco byli na dovolené? Přijde vám to k smíchu? Tak to ještě nic není! Kniha, kterou právě držíte v rukou, je totiž vtipnou sondou do života mladého muže, jenž se kvůli problémům s autoritami a věčnému plavání proti proudu často dostal do životních situací skutečně nevídaných. A o zábavu rozhodně nebude nouze.... celý text

AliceTief
04.01.2019 3 z 5

Doporučil přítel, hodně jsem se nasmála, za jedno odpoledne přečtený, ale znovu to číst nemusím. Jak bylo zmíněno, taková oddechovka k vodě????

Iki1
08.06.2018 2 z 5

Knížka obsahuje dvacet dva krátkých humorných povídek z autorova přelétavého života, v duchu přísloví Devatero řemesel a desáté bída. Jedná se o nenáročné odpočinkové čtení, třeba k vodě. U povídek se pobavíš, ale za nějaký čas nevíš, o čem byly. To znamená, že kloužou spíše po povrchu, nepřinášejí žádné hlubší zážitky.

Kočičáci
29.04.2018 2 z 5

Úsměvné příběhy povětšinou plné chlastu, sexu, drog...to k mládí patří. Nejvíc to asi ocení opět mladí pařmeni, kteří k tomuto řádícímu období mají blíž než já. Můj šálek kávy to nebyl...
...na autora jsem narazila díky Výzvě 2018, když jsem hledala spisovatele z OL kraje, jinak by mě asi minula obloukem :-)

Dousabel
18.03.2018 5 z 5

Libový frajírek alá pán všeho tvorstva, kterému všechno projde a chvástá se počty zářezů. Ale... Ať už se mu to stalo, šíleně to přikrášlil, nebo celé vymyslel, já jsem se parádně bavila!!! Třeba se někdy potkáme ve FNOL ;)

gargamelka
26.02.2018 3 z 5

Sbírka krátkých povídek ze života (možná některé přibarvené..) První povídka a babča v bazénu :-D tak to snad. Nenáročná, úsměvná oddychovka

Renaat
25.02.2018 2 z 5

Tady jsem šlápla vedle. Myslím, že přebal knihy vystihuje více, než anotace. Kdyby tam byla ještě flaška, tak bude přebal úplně dokonalý.

ŽabákDokvákal
29.12.2017 5 z 5

Skvělé příběhy, prostředí Olomouce a okolí, výborný humor a velmi pěkně napsáno!
Knihu jsem sfoukl za dvě odpoledne a rozhodně doporučuji si ji sehnat a přečíst!

sarkasmus zdravotnictví záchranáři

2016  78%Karel IV. - Pán světa