Poslední důvod, proč se nezabít

od:


KoupitKoupit eknihu

Hygge kam se podíváš. Poslední dva roky nám odevšad valí do hlavy tipy, jak využít know-how nejšťastnějšího národa na světě: chundelatý ponožky, polštáře, svíčky a našlehaná mléčná pěna mají být zárukou tý správný pohody. Ha ha. Pro ty, co se nenašli v těch instantních receptech na štěstí, ale ještě to nemíněj vzdát, přinášíme pár hezkej a nosnejch důvodů, proč dál vést svý mrzký životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373980/posledni-duvod-proc-se-nezabit-YFp-373980.jpg 3.919
Žánr:
Humor, Literatura česká
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
kikies
04. září

Chvíli mi trvalo, než jsem si spojila jedna a jedna a došlo mi, že od těchto autorů jsem už někdy něco četla. Asi tak do půlky knihy jsem se nemohla zbavit dojmu, že listuji slabým odvarem 1000 věcí, co mě serou. Pak mi to konečně docvaklo - autorské trio se lehce obměnilo, zestárlo, věci, co je serou, již zřejmě došly (po pěti dílech se ani nedivím), tak to zkusili jinak. Jako takhle... před sedmi lety to bylo vtipné a neotřelé, teď už je to ale takové vyčpělé, zbytečně sprosté a lehce trapné. Ano, nejspíš jsem zestárla i já, a možná to v řadách mladších čtenářů vyvolá to správné WAU, ale na mě tenhle rádoby mladistvý styl "nikamjsemsezaposledníchpětletneposunulajsemděsněcool" působí dost prázdně. Abych nebyla až tak moc zlá, tak pár kousků mě fakt pobavilo (Moderátorský výkony Jaromíra Soukupa mi mluvily z duše a Že nikdy neprohraju Dostihy a sázky dýchly tou správnou nostalgií) - za ty jsou ty dvě hvězdičky :-)

leucantha
27. srpna

Tak toto skutečně nee...

Dakarianna
25. srpna

Po všech možných fantasy knihách a detektivkách jsem už potřebovala něco jiného. Něco míň dramatického, něco lidského. A to tahle knížka krásně splnila. Bavila jsem se od začátku do konce, tenhle styl humoru je mi velmi blízký.

Kamilaa
27. července

Naprostá paráda. Víte, já jsem hrozně vybíravý člověk a málokterou knihu dočtu do konce. Tahle kniha byla pro mě vysvobozením. Předtím jsem si kupovala knihy typu Hygge, Lykke, Koktejl štěstí atd. než jsem si vlastně uvědomila, že to je naprostý bullshit a akorát vás další taková kniha víc sere než, aby jste byli více v klidu. Za mě 5 hvězdiček. Bavila jsem se od začátku až do konce. :-)

p.A.v.La
04. července

Knížka má na můj vkus dost ostrej slovník, ale u některých hlášek jsem se musela nahlas smát.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autoři knihy

Jiří Vaněk

Attilla Bič Boží (p)
česká, 1978

Anna Vodrážková

Achjo Bitch (p)
česká, 1988

Petr Cífka

Curvekiller (p)
česká

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených31x
v Čtenářské výzvě11x
v Doporučených1x
v Knihotéce11x
v Chystám se číst49x
v Chci si koupit14x