Poslední důvod, proč se nezabít

Hygge kam se podíváš. Poslední dva roky nám odevšad valí do hlavy tipy, jak využít know-how nejšťastnějšího národa na světě: chundelatý ponožky, polštáře, svíčky a našlehaná mléčná pěna mají být zárukou tý správný pohody. Ha ha. Pro ty, co se nenašli v těch instantních receptech na štěstí, ale ještě to nemíněj vzdát, přinášíme pár hezkej a nosnejch důvodů, proč dál vést svý mrzký životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373980/posledni-duvod-proc-se-nezabit-YFp-373980.jpg 3.919
Humor, Literatura česká
Vydáno:, XYZ

kikies

Chvíli mi trvalo, než jsem si spojila jedna a jedna a došlo mi, že od těchto autorů jsem už někdy něco četla. Asi tak do půlky knihy jsem se nemohla zbavit dojmu, že listuji slabým odvarem 1000 věcí, co mě serou. Pak mi to konečně docvaklo - autorské trio se lehce obměnilo, zestárlo, věci, co je serou, již zřejmě došly (po pěti dílech se ani nedivím), tak to zkusili jinak. Jako takhle... před sedmi lety to bylo vtipné a neotřelé, teď už je to ale takové vyčpělé, zbytečně sprosté a lehce trapné. Ano, nejspíš jsem zestárla i já, a možná to v řadách mladších čtenářů vyvolá to správné WAU, ale na mě tenhle rádoby mladistvý styl "nikamjsemsezaposledníchpětletneposunulajsemděsněcool" působí dost prázdně. Abych nebyla až tak moc zlá, tak pár kousků mě fakt pobavilo (Moderátorský výkony Jaromíra Soukupa mi mluvily z duše a Že nikdy neprohraju Dostihy a sázky dýchly tou správnou nostalgií) - za ty jsou ty dvě hvězdičky :-)

leucantha

Tak toto skutečně nee...

Dakarianna

Po všech možných fantasy knihách a detektivkách jsem už potřebovala něco jiného. Něco míň dramatického, něco lidského. A to tahle knížka krásně splnila. Bavila jsem se od začátku do konce, tenhle styl humoru je mi velmi blízký.

Kamilaa

Naprostá paráda. Víte, já jsem hrozně vybíravý člověk a málokterou knihu dočtu do konce. Tahle kniha byla pro mě vysvobozením. Předtím jsem si kupovala knihy typu Hygge, Lykke, Koktejl štěstí atd. než jsem si vlastně uvědomila, že to je naprostý bullshit a akorát vás další taková kniha víc sere než, aby jste byli více v klidu. Za mě 5 hvězdiček. Bavila jsem se od začátku až do konce. :-)

p.A.v.La

Knížka má na můj vkus dost ostrej slovník, ale u některých hlášek jsem se musela nahlas smát.

Autoři knihy

Jiří Vaněk