Poselství Tarotu

Poselství Tarotu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506624/bmid_poselstvi-tarotu-I8g-506624.jpg 4 28 7

Tarotové listy jsou jako kniha, v níž si můžete přečíst dějiny stvoření světa i svou budoucnost." - Publikace od české kartářky obsahuje základní informace, jak postupovat při vykládání a čtení karet a jaký je význam jednotlivých listů v kratším i delším časovém horizontu. Kniha je doplněna černobílými obrázky a nádherně barevně provedenou sadou 78 tarotových karet od Dagmar Lukůvkové. Kniha obsahuje rituál věštění, význam Velké i Malé Arkány, výklady s různým počtem listů (na 3, 4, 5, 7, 11) a také originální tarotové karty - vše v praktickém balení.... celý text

n.ezn.amy
09.05.2023 5 z 5

Moc hezky udělaná kniha i pro úplné začátečníky, kteří chtějí začít s tarotem. Na začátku nechybí základní informace právě pro ně jak vykládat a jak číst tarotové karty. Ty jako takové mají moc hezké ilustrace. Takže koho zajímá budoucnost a věří kartám, tak tato kniha je pro něj ideální

Booky84
14.08.2022 5 z 5

Skutečně pěkná kniha a karty mají nádherné ilustrace.

Zuzikuk
24.01.2020 4 z 5

Skvělá knížka a krásný tarot. Vhodný spíš pro začátečníky.

Lablynt
21.06.2017 5 z 5

Zajímavá autorka a fajnová knížka (+ karty samozřejmě), nicméně jen tato publikace stačit nebude. :)

veusa
29.05.2017 5 z 5

Naprostá nádhera. Mám více tarotových sad i knih, ale tyto jsou nádherně ilustrované (navíc české :-)) a první sada, u které jsem cítila, že si mě vybrala :-)

Jančislava
17.05.2013 4 z 5

Opravdu povedená kniha k tarotům. Vše je tam jasně a přehledně popsané

Selekcaje
24.08.2011 4 z 5

Vždycky jsem chtěla tarot, a tohle provedení mě uchvátilo:) Nádherné ilustrace karet.