Poselství blíženců

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na světě existuje mnoho tajemných a záhadných knih, u nichž nikdo neví, kde se vzaly a proč vlastně vznikly. Jednou z nich je i Necronomicon. Snad i díky této tajuplné knize se protnou osudy dvou obyčejných sedmáků – Michaely a Lukáše. Při pátrání po tajemství podivné paní Černé a Necronomiconu nakonec možná pochopí, co je v životě opravdu důležité. Ale na to by patrně nikdy nepřišli, kdyby se jim do všeho nepletli Míšini bratři – jednovaječná dvojčata Kuba a Adam – kvůli kterým se události ještě pořádně zamotají......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294514/poselstvi-blizencu-cbY-294514.jpg 3.57
Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Poselství blíženců

Přidat komentář
Greena
06.01.2019

Lukáš je sedmák a chodí pomáhat mamince do domova důchodců. Tam také občas dochází stejně stará Michaela, která tam doprovází svoji babičku. Samozřejmě se spřátelí a začnou pátrat po záhadě tajemné knihy Necronomiconu a co skrývá podivná paní Černá. Neustále se do všeho pletou Míši sourozenci, dvojčata Kuba a Adam.
Kniha je napínavá a její příběh jistě strhne čtenáře od 11 let. Pojďte všem záhadám přijít na kloub…

Adell260
02.01.2017

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Moc se mi líbilo, že příběh by se opravdu mohl stát, že tam nebyla žádná kouzla. Moc chválím autorku za styl psaní. Klidně bych si knihu přečetla ještě jednou. Opravdu výborná kniha která alespoň mě neomrzí a opravdu jsem si to čtení užila.


misulef
29.05.2016

Knížka byla trochu netradiční - třeba i proto, že ačkoliv je to příběh pro děti a mládež, odehrával se z poměrně velké části v domově důchodců. Příběhu nechyběl spád a trocha toho napětí. Co se mi opravdu líbilo, bylo vykreslení charakterů postav a střídání pohledů - obzvlášť mě bavily pasáže s Paulem.

Doporučujeme

Nový epochální výlet pana Broučka tentokrát do patnáctého století
Nový epochální výlet pana Broučka tentokrát do patnáctého století
Černé znamení
Černé znamení
Petrolejový princ
Petrolejový princ
Zradné srdce
Zradné srdce