Poselství blíženců

od:


KoupitKoupit eknihu

Na světě existuje mnoho tajemných a záhadných knih, u nichž nikdo neví, kde se vzaly a proč vlastně vznikly. Jednou z nich je i Necronomicon. Snad i díky této tajuplné knize se protnou osudy dvou obyčejných sedmáků – Michaely a Lukáše. Při pátrání po tajemství podivné paní Černé a Necronomiconu nakonec možná pochopí, co je v životě opravdu důležité. Ale na to by patrně nikdy nepřišli, kdyby se jim do všeho nepletli Míšini bratři – jednovaječná dvojčata Kuba a Adam – kvůli kterým se události ještě pořádně zamotají......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294514/poselstvi-blizencu-cbY-294514.jpg 2.84
Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Adell260
02.01.2017

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Moc se mi líbilo, že příběh by se opravdu mohl stát, že tam nebyla žádná kouzla. Moc chválím autorku za styl psaní. Klidně bych si knihu přečetla ještě jednou. Opravdu výborná kniha která alespoň mě neomrzí a opravdu jsem si to čtení užila.

misulef
29.05.2016

Knížka byla trochu netradiční - třeba i proto, že ačkoliv je to příběh pro děti a mládež, odehrával se z poměrně velké části v domově důchodců. Příběhu nechyběl spád a trocha toho napětí. Co se mi opravdu líbilo, bylo vykreslení charakterů postav a střídání pohledů - obzvlášť mě bavily pasáže s Paulem.