Popeláři jedou

Popeláři jedou https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167949/bmid_popelari-jedou-IUa-167949.png 5 18 6

Jak popeláři pracují? Jak to vypadá uvnitř popelářského vozu? Kam se odpad odváží? Jak odpad vzniká a jaké druhy odpadu známe? Máte doma malého syna a chce být popelářem? Také má spoustu otázek? Potom je tato kniha přesně pro něho! Další kniha z naučné řady pro nejmenší pomáhá jednoduchým způsobem – propojením textu s ilustracemi – odpovědět na mnohá „proč“ a „jak“ našich ratolestí. Radostné a zábavné poznávání světa formou hry!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Müllabfuhr

yaoiyuri
23.10.2023 5 z 5

Takhle "promakané" leporelo už jsem dlouho neviděla. Pecka. A poučné i pro dospělé.

Briv
20.01.2023 5 z 5

* U nás v rodině naprosto milujeme knihy z edice Už vím proč. Na toto menší vydaní (pro mladší čtenáře) jsme narazili úplně náhodou v knihovně, tak jsme si ji půjčili domů. I když je spíš pro ty menší děti, tak syna hodně bavila, prohlížel si ji skoro každý den. Určitě oba doporučujeme.

Petja
14.08.2019 5 z 5

Velmi zdařilá naučná "okýnková" knížka o popelářích. Srozumitelnou formou jsou zde uvedeny odpovědi na otázky uvedené v anotaci, dozvíme se jednak, jak probíhá svoz odpadu (od příchodu popeláře do práce až po dotřiďovací linku), jednak o tom, jak se správně třídí a recykluje odpad. Dcera ji měla nejradši mezi druhým a třetím rokem, ale i teď v pěti letech si v ní občas ráda listuje.

oolinkaa
20.08.2018 5 z 5

super zábavná kniha s otevíracími okénky o chodu popelářských vozidel a třídění odpadu. moc povedená kniha

veronie
26.04.2018 5 z 5

Úžasná poučná kniha pro malé čtenáře, která zábavnou formou dětem vysvětlí jakou práci dělají popeláři, jakým způsobem se třídí odpad a že o životní prostředí kolem nás se musíme starat.

Arenga
07.08.2017 5 z 5

pěkná kniha pro děti, syn si ji velmi oblíbil

popeláři

Peter Nieländer
německá, 1969
2011  93%Vše o hasičích
2014  93%Pozor, svítí červená!
2013  96%Popeláři jedou
2013  90%Fotbal a vše o něm