Příliš mnoho pokladů

Příliš mnoho pokladů https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381976/bmid_prilis-mnoho-pokladu-5ar-381976.jpg 4 27 9

Polyxena Berková série

< 3. díl

Rodinným sídlem Ronov na Bělou bloudí po nocích podivné stíny. Ozývají se strašidelné zvuky a ráno jsou otevřené dveře, které byly zamknuté. V jedné místnosti archivu dokonce hořelo. Bloudí snad po zámku rodové strašidlo Eusebie Frebonie s ohnivým závojem? A znamená to snad, že se na Ronov valí zlé časy? Nebo to dokonce věští smrt někoho ze členů rodu? Dokonce se zdá, že je v ohrožení i rodinný poklad, který Berkova rodina dokázala uchránit po dlouhá staletí. Polyxeně Berkové tak nezbývá, než zmobilizovat všechny síly, aby přišla na kloub záhadě, která ohrožuje ji i celý zámek…... celý text

Andulka VK
13.07.2023

První knížka od Heleny Hardenové...nebylo to špatné čtení, ale vadily mi v textu časté chyby(např...to BYLI fakt trdla...), spousta překlepů, hodně tatínkování...ale na dovolenou, nebo na cesty docela přijatelné, nenáročné čtení...

konicekbily
06.03.2023 3 z 5

Příliš mnoho odboček od hlavního děje průměrné české detektivky. Jednoduchá zápletka, v závěru vše objasněné - takové nenáročné čtení na dovolenou nebo na cesty. Je to spíše vyprávění pro ženy než detektivka.

katka.oo
06.06.2022 3 z 5

Čteno díky výzvě, jinak bych po knize asi nesáhla, nebylo to špatné, ale těch ,,tatínků" bylo ke konci už hodně, nenáročná odpočinková detektivka, konec se mi líbil, možná si ještě někdy nějaké pokračování s Polyxenou přečtu.

Iki1
09.12.2021 3 z 5

Detektivku to moc nepřipomínalo. Děj příběhu je totiž příliš jednoznačný - na zámku začne točit skupina filmařů a tak je od počátku jasné, kdo bude vrah. Také "tatínkování" jsem měl zanedlouho plné zuby. Na druhou stranu je příběh napsán srozumitelně a laskavě, dobrým jazykem.

Aghatte
05.06.2021 4 z 5

Nenáročná, laskavá knížka, bavilo mě to.
Život na zámku v moderní podnikatelské době.
Něco malinko přitažené za vlasy, ale ničemu to nevadilo.
Pár překlepů.
Určitě si přečtu i jiné knížky od autorky.

rafan65
08.03.2021 4 z 5

Taková úsměvná pohádka která má do detektivky hodně daleko. Četla se ale pěkně takže jako odpočinkové čtení dobré. Tato série je hodně lehké čtení a nečekejte žádnou napínavou detektivku.

dagmar5477
12.02.2021 5 z 5

Krimi pohádka pro dospělé, která se velmi dobře četla.

metrolog
29.10.2020 4 z 5

Velmi dobrá česká detektivka, která mě mile překvapila. Hvězdičku dolů dávám za občasné dost rozvleklé pasáže, které nic neřeší a děj nikam neposunují. Naštětí těch je tam opravdu málo. Za mne tedy spokojenost a knihu vřele doporučuji.

bagel
05.06.2019 3 z 5

O chlup lepší než předchozí díly, místy docela vtipné, ale celkově průměr.