Poklad v hlubinách

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokladem v hlubinách v dobrodružném fantastickém románě je skříňka se zlatým prachem a plány jeho naleziště na Madagaskaru, která se nalézá na palubě ztroskotaného parníku na dně Tichého oceánu. Poklad na podnět milionáře hledá v podmořské gondole odvážný vynálezce.

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75008/poklad-v-hlubinach-ofx-75008.jpg 3.34
Orig. název:

Le trésor dans l´abîme

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Poklad v hlubinách

Přidat komentář
laura
14.04.2018

Příběh mého dětství a dospívání, o kterém zrovna uvažuju, že si ho přečtu znovu (po kolikáté už netuším). A ano, také můj poklad v šuplíku je salátový, ale nedala bych ho za celou jeskyni zlata :) Inženýra Koridese člověk musel milovat a dobrodružství, které jsem s ním prožívala, bylo prostě neopakovatelné...

mulderka
31.01.2016

Jak já jsem tuhle knížku milovala - už jenom ty strašlivé chobotnice na obálce mé otrhané salátové Karavany, které přezdívám "poklad v mém šuplíku" :-) Inženýr Korides je velký sympaťák a všechna ostatní "naivní klišé" prostě patří k dobrodružné literatuře v té době vydávané. Vůbec mi to nevadí, všechno je nutné posuzovat v souvislostech. Myslím, že si teď dojdu do šuplíku... :-)

tenax
11.08.2013

Nesmírně naivní román, něco mezi Vernem, Lauriem a Salgarim. Sice se to dá číst, ale spíš s pobavením, jako velice nenáročnou oddechovou četbu. Sám jsem to zvládl jen v rámci oživení dávné dětské četby.

Autor a jeho další knihy

Jean De la Hire

Jean De la Hire
francouzská, 1878 - 1956

všechny knihy autora

Kniha Poklad v hlubinách je:

v Přečtených5x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x