Poklad Milovanej Princeznej

Poklad Milovanej Princeznej https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419433/poklad-milovanej-princeznejbQRHyM-IT7-.jpg 5 14 2

Posolstvo kníh od Sheri Rose zasiahlo najtajnejšie komnaty sŕdc mnohých žien na Slovensku. V Poklade Milovanej Princeznej postupne môžte objaviť drahokamy, ktoré má pre vás pripravené Kráľ. To, ako sa pozeráš sama na seba a ako sama seba vnímaš, nikdy nezmení bezpodmienečnú Božiu lásku k tebe. Pre neho si drahocenný poklad. Náš Nebeský Otec túži byť blízko pri tebe. V tých chvíľach, keď sa bojíš odovzdať svoje srdce do jeho rúk, otvor Poklad Milovanej Princeznej je to nádherná kolekcia listov od tvojho Kráľa, vzorka drahokamov, v ktorej sa zrkadlí jeho úžasná láska. Počas úplne nových stretnutí s jediným, ktorý ťa vrúcne miluje, odhaľ bohatstvo, aké máš v Kristovi, nadýchaj sa Otcovej nekončiacej lásky a raduj sa z jeho pokladov pravdy.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Christian Project Support

His Treasure: Gems of Love from Your King , 2013

heliiinka
31.12.2021 1 z 5

Tohle prostě nebyl můj šálek kávy. A i když dopisy/poklady jsou pravdivé, mnody jsem protáčela oči, jak mi přišly přeslazené a přesrdíčkované.

archandelka
03.12.2019 5 z 5

Nádherná kniha, četla jsem si vždy před spaním jednu stránku a to je přesně to, co potřebujeme každý den slyšet - jak moc jsme milované.