Poklad

Poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15745/bmid_poklad-7CW-15745.jpg 4 251 39

Rozluštění největší záhady, která na Zemi zůstala, se neobejde bez špičkové technologie, a je za ně třeba zaplatit vysokou cenu, i tu nejvyšší… Hledači pokladů se po staletí pokoušeli rozluštit záhadu, zvanou "Vodní štola" labyrint šachet a kanálů, ležící jako medová plástev v hloubi malého ostrova na pobřeží Maine. Vodní štola, která má pověst místa, kde je ukryt obrovský poklad.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , BB art

Riptide , 1998

orinka3
22.06.2017 4 z 5

Velice napínavé. Musela jsem číst a číst, plná zvědavosti na nevšední konec. No, konec moc originální nebyl, nějak mi to připomínalo Indiana Jonese a Dobyvatele ztracené archy. A poučení, které z knihy vyplývá? Touha po mamonu a moci je velice ale velice ošklivá;)

Ennie
25.02.2017 4 z 5

Moc dobrá kniha, umím si ji představit zfilmovanou. Děj byl parádní a čekala jsem na vyřešení záhady - z čeho je ten tajemný meč, který způsobuje takové trable. Jednu hvězdu ubírám za to, že ze začátku tomu něco chybělo, není to psané úplně čtivě.

Bruno636
05.02.2017 5 z 5

moja prvá kniha od autorov bez Pendergasta a bol som s ňou velmi spokojný,. doporučujem,.

pafčaodřeky
15.06.2016 3 z 5

Přiznám se, že po přečtení "Hořečnatého snu" od stejné autorské dvojice jsem byla natěšena na pořádně tajemnou zápletku a napínavou akci. Nadšení se tentokrát nekonalo: děj jednoduchý (stačí vyřešit určité technické problémy), největší padouch byl ten, o kterém si to myslíte už od začátku, a tak jen čekáte, která z roštěnek uloví pana doktora a shrábne poklad...nebo ne? :)

jakub0085
06.04.2016 4 z 5

Napínavé čtení, které nedovolí knihu odložit. Klasické dílo mých oblíbených autorů.

metrolog
30.06.2015 5 z 5

Ve své kategorii patří určitě k naprosté špičce. Krásně se čte, má to děj i spád. Prostě čtenáře lapne a nepustí. Ty drobné prohřešky lze jistě odpustit. Dávám plný počet hvězdiček.

soukroma
22.02.2015 5 z 5

Paráda: přečetla jsem na posezení a báječně jsem se pobavila a odpočinula si. Doporučuji, lepší než Cusslerovy dobrodružné thrillery.

Hespik
27.08.2013 5 z 5

napínavé čtení s ještě napínavějším závěrem, kdy opět všecho dobře dopadne. Mám rád tyto knihy kde je popis děje, událostí a minulosti tak skvěle zobrazen

horvis
05.08.2013 5 z 5

Pro mě je to jedna z nejlepších knih od těchto autorů.
Mám přečteno dvakrát.

Wizardos
06.05.2013 5 z 5

Moje první kniha od těchto autorů, chytla mě a nepustila, už se těším na další.

Mako123123
13.04.2013 4 z 5

Dost čtivá kniha. Nato že tam boli opisy technických zariadení, ktoré málokedy sú zaujímavé, tuná sa to dalo viac-menej bez problémov. :) Dej takisto pútavý, a dal by som tomu i plný počet ale ten klišovitý záver (posledná obeta/dar, alebo ked sa z ako-inak krásnej a múdrej archeologičky ktorá si nie a nie dovtedy nájst muža, vykluje i bravúrna a neohrozitelná splavkina člnov na rozbúrenom mori...) no tak to som aj oči trochu prevracal... ale inak good. A pointa pokladu bola tiež dobrá a jemne prekvapujúca... Dávam 4/5

aychend
10.03.2013 5 z 5

Tak tentokrát se pánové opravdu činili! Napínavé po celou dobu. Možná je nakonec i vezmu na milost a budu číst další knihy (zatím mě nejednou trochu zklamali :-().

HonzaT
19.02.2013 3 z 5

Popravdě jsem čekal trošku větší jízdu, zvlášť po přečtení "Dračí hory". Nebylo to nejhorší a myšlenka taky super. Hatch opět nepředstavitelný(vzhledově) jedinej nedostatek těchto autorů...nepopisují hl. hrdiny.

jarin58
18.11.2012 5 z 5

Tady není co dodat,vynikající.Knihu jsem přečetl naráz.Kdo nečetl,doporučuji.

vladka2104
20.05.2012 5 z 5

Poklad jsem přečetla za den. Perfektní, dobrodružné čtení. Jako vše od této dvojice autorů.

Luca287
02.03.2012 5 z 5

Výborná jako...ostatně jako všechny od těchto autorů... :-))) napínavá od začátku do konce... přečteno jedním dechem za jeden večer a noc...

konimka
09.12.2011 5 z 5

Jedna z jejich nejlepších knížek, napínavá četba o hledání pokladu s překvapivým koncem

Jack Bauer
17.11.2011 5 z 5

První kniha od těchto autorů co jsem četl. Vynikající, propracovaná, jakmile se začtete, už vás nepustí. Vodní štola je neuvěřitelně vymakaná a i nejmodernější technologie si s ní umí těžko poradit. Už se těším na další jejich knihy.

bela
30.11.-0001 5 z 5

Pánové opět nezklamali. Kniha je nabitá strachem a tajemnem. Přesně, co si tento žánr vyžaduje. Vřele doporučuji.

ostrovy thrillery poklady

Autoři knihy