Pohrobok

Pohrobok https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45695/pohrobok-45695.jpg 3 16 3

Rišo je vynikajúci žiak, ktorého v škole šikanujú. Doma si na ňom brutálny otčim lieči svoje komplexy. Niet divu, že chlapec by chcel žiť v paralelnom svete. Keď sa však doň dostane, ocitne sa uprostred zápasu medzi dobro a zlom. Podarí sa mu využiť svoje vedomosti človeka 20. storočia a poraziť armádu Temného pána Šajdána?

Romány Literatura slovenská Fantasy
Vydáno: , Ikar (SK)

Pohrobok , 2008

Norea
02.04.2015 4 z 5

Kniha ma zaujala už len z toho dôvodu, že ju napísal slovenský autor a to si veľmi cením. Celkovo knihu hodnotím v dobrom, páči sa mi postava, ktorá sa počas knihy mení. Čo mi, že naozaj vadilo bol krkolomný jazyk. Vysvetlite mi, ako sa mi mohol jazyk v duchu zamotať? :D Okej, nevadí. Páči sa mi prelínanie deja a aj spomienka autorovho mena v nejakej tej prvej kapitole. Hm, som rada, že ju mám, vlastním.

mulat6
23.08.2013 1 z 5

no mňa to teda vôbec nebavilo, prišlo mi to ako úplná vykrádačka pána prsteňov. dej bol naivný a hrozne detský. pre čitateľov do 10 rokov to môže byť dostačujúce

Wahlker
24.07.2013 3 z 5

Príbeh bol celkom fajn, mal gradáciu, neboli tam zbytočné opisy, ale niečo tomu chýbalo. Možno by bolo dobré aj druhé pokračovanie...

Štefan Konkol
slovenská, 1943