Pohlednice z Paříže

Pohlednice z Paříže
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496957/bmid_pohlednice-z-parize-uJc-496957.jpeg 4 62 62

Pohlednice (Alex Brown) série

< 2. díl

Když se Annie naskytne možnost navštívit pařížský byt své sousedky, netuší, že tím má její život nabrat nečekaný spád. V bytě totiž objeví deníky anglické sestřičky, která se do Francie vydala v roce 1917. Uchvácena strhujícím vyprávěním i nádherou Města světel se pouští po jejích stopách a zjišťuje, že vše nemusí být, jak se na první pohled zdá.... celý text

Romány Pro ženy Válečné
Vydáno: ekniha , Metafora

A Postcard from Paris , 2021

zuzana2599
25.05.2022 5 z 5

Po Pohlednici z Itálie napsala Alex Brownová další román s názvem Pohlednice z Paříže.
Nejdříve musím pochválit tu překrásnou obálku, která tak těší moje oči. Je nádherná !
Ano, i obsah románu potěší čtenářovu duši i mysl. Zejména ženy - čtenářky si přijdou na své. Okouzlí je Paříž a tři kamarádky, které se tam potkají. Do Paříže přijíždí Annie, která má navštívit byt, který zdědila její sousedka v Londýně. Maggie provozuje penzion, kde se Annie ubytuje a potkávají zde veselou Kristen z New Yorku. Druhá linka příběhu patří obyvatelce pařížského bytu Beatrice, píše se rok 1917, kdy se sem nastěhovala... Pro mne bylo překvapivé, že linka z minulosti je spíše jen v dopisech Beatrice, téměř celý příběh se odehrává v současné Paříži. Ale určitě to není na škodu, knížka se četla lehce, příjemně a jsem s ní moc, moc spokojená !!! Ráda doporučím !!!