Pohádky z lesa

Pohádky z lesa https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326984/mid_pohadky-z-lesa-Uzg-326984.png 4 8 5

Kniha 24 pohádek pro děti ve věku od tří do sedmi let. Víla Ostružinka a skřítek Javořík seznámí děti v pohádkách zábavnou formou s tím, co se děje v lese během celého roku. Pohádky jsou vzdělávací, každá obsahuje reálná fakta. Kniha kromě použití v rámci celého roku slouží výborně jako pohádkový adventní kalendář. Na každý den od 1.12. je jedna pohádka a jedna omalovánka. Jako bonus jsou postavičky připravené na vystříhání a přípravu divadýlka (na špejli nebo poutko).... celý text

Alžbjeta
20.09.2022 4 z 5

Jednoduché pohádky s omalovánkami pro školkové děti. Příjemná alternativa ke klasickému adventnímu kalendáři. Příběhy jsou milé a nekonfliktní, četli jsme s dětmi před Vánoci několik let po sobě.

Lkvet
25.11.2021 5 z 5

Moc krásná knížka, hezké, jednoduché pohádky, překrásné obrázky. Jako maminka musím především ocenit délku příběhů, které jsou tak akorát dlouhé na pohádku před spaním. A číst dopředu a předbíhat se přeci nesmí, aby nám čtení vydrželo až do Štědrého dne:-).

Anaxas
21.10.2019 5 z 5

Knížku máme uz 4roky, 24 milých pohádek je ideální na adventní odpočítávání. Ostružinka s Javoříkem vás provedou celým rokem a skončí na Štedrý den. Navíc obrázky jsou černobíle, takze si je může dítě vybarvit. Za sebe i pětiletá dvojčata doporučuji.

knihomolka870
02.10.2019 5 z 5

Krásný nápad na originální adventní kalendář. 24 hezkých příběhů i pro nejmenší děti. Moc hezké ilustrace.

Chezster
20.01.2019 1 z 5

po dvou pohádkách jsem musela odložit - hezký nápad, ale ty příběhy jsou zcela nehodnotné.

Kniha Pohádky z lesa je v