Pohádky ovčí babičky

Pohádky ovčí babičky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118708/bmid_pohadky-ovci-babicky-zu3-118708.jpg 5 36 6

Sedm večerníčků, sedm pohádkových příběhů, které vypráví ovčí babička při pletení své nekonečně dlouhé punčochy, jsou všechny o beránkovi. A když příběh dopoví, pošle děti spát. Dobrou noc, ať vás vlci honí celou noc. O chytrém beránkovi; Beránek a strašidla; Beránek a piráti; Jak vlci vykopali sami sobě jámu; Beránek a beránci, Kterak na beránka padla vlčí mlha a o vlčích Vánocích.... celý text

KatyM.
10.01.2022 5 z 5

Krásné pohádky z Večerníčků, u kterých se děti pobaví i poučí. Krásné ilustrace.

petraj30
17.01.2021 5 z 5

Beránek se pásl pod lesem a ovečka se pásla s ním... Poslouchala jsem jako audioknihu namluvenou nepřekonatelnou Jiřinou Bohdalovou a tam těch pohádek bylo daleko víc. Nedávno jsem půjčila v knihovně dětem, ale děti mají raději jako večerníček v televizi, protože já neumím tolik měnit hlas:-). Takže mám přečteno, ale u nás vypráví O beránkovi jedině Jiřinka:-).

Knihomolka506
06.08.2020 5 z 5

" Z doby kamenné"
Pěkná kniha pohádek pro děti na dobrou noc,  kterou bude mít rád určitě každý rodič.  Kniha pohadek existuje taky jako večerníček

janasim
27.01.2020 5 z 5

Krásné pohádky, moc se nám líbili. Mám chuť si pustit večerníček.

Hani77
04.01.2019 5 z 5

Pohádky ovčí babičky jsem taky četla až jako dospělá - svým dcerám :-). Měly jsme je rády všechny tři, četla jsem je poměrně často :-). Večerníčky s paní Bohdalovou nemají chybu.

Lucissia
24.11.2016 5 z 5

Knížka nezklamala, stejně jako večerníčky. Mile napsané a krásně ilustrované. Nedokázala jsem to sice přečíst tak jako paní Bohdalová, ale to synovi nevadilo a pozorně poslouchal. A mně se strašně dobře předčítalo. Doporučuji. :-)

pohádky vlci Večerníček ovce, ovečky babička

Autoři knihy

Pavel Sýkora
česká, 1954 - 2005

Kniha Pohádky ovčí babičky je v