Pohádky o mašinkách

Pohádky o mašinkách https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49647/pohadky-o-masinkach-49647.jpg 5 93 28

Publikace obsahuje devět pohádek o mašinkách. Autor polidšťuje neživé předměty - mašinky a popisuje jejich údržbu, obsluhu, jak fungují, co si myslí, po čem touží, jejich vlastnosti, jízdy i havárie! Jednotlivé pohádky na sebe volně, ale přece jen obsahově a dějem navazují.

knižní moora
25.10.2014 5 z 5

Nutila jsem jako malá tátu, aby mi v nich četl, doteď mám v hlavě své představy mašinek :)

gimli35
01.05.2014 5 z 5

Pohádky, které prostě neomrzí :-).

Liina
12.10.2013 5 z 5

Pohádky, které si dodnes ráda přečtu:)

DannyBlakely
17.07.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější pohádky v dětství a i teď , když zrovna nemám co číst, ráda po nich sáhnu a znovu přečtu.. :-)

Kate.S
08.02.2013 5 z 5

Vím, že jsem nejprve viděla večerníček a knížku jsem četla až potom. Obojí se mi moc líbilo:)

Bránolog
06.02.2012 5 z 5

Dokonalé. Sice jsem měl z některých jako děcko dobré noční můry, ale i tak...Dokonalé. Ten Večerníček byl ale nakreslenej dost dementně.

bosorka
30.10.2011 5 z 5

Už poněkolikáté z ní čteme synovi, který mašinky zbožňuje. Ale i pro mě parádní vzpomínka na dětství. Krásně napsané, krásně popsané lidské vlastnosti na mašinkách, nádherně ilustrováno Kamilem Lhotákem. I vzpomínka na Večerníček, kdy pohádky četl Vladimír Ráž.

Titi
30.11.-0001 5 z 5

Nádherná vzpomínka na dětství. Pohádky mi četl tatínek :)