Pohádky na dobrou noc 3

Pohádky na dobrou noc 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252647/bmid_pohadky-na-dobrou-noc-3-252647.jpg 4 5 2

V disneyovských pohádkách před spaním se setkáte s medvídkem Pú ze Stokorcového lesa, Lvím králem africké savany, vílou Zvonilkou a jejím kamarádem Terínkem z Nezemě a Burákem ze světa aut v roli zástupce Šerifa.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Good Night Stories 3 , 2014

EvikU.
30.04.2021 4 z 5

Disney pohádky jsou hezké. První o medvídku Pů je bezvadně vymyšlená pohádka. O Lvím králi se nám líbila méně. Dcera zatím nedává velké zlo v pohádkách. O zvonilce mi to přišlo takové nijaké, ale byla to Zvonilka a tu mají holčičky rády. A poslední příběh o autíčkách nás pobavil. I ve filmové podobě je chce na YouTube pouštět ač je holka, tak autíčka jsou právě nejoblíbenější pohádka. Asi z ní bude řidička. Knihu doporučuji.

ElikaS
18.03.2021 3 z 5

Zde platí v podstatě to samé, co jsem psala i u knížky Pohádky na dobrou noc 3. Jedná se o 4 příběhy, které děti znají z televizních obrazek. Je to klasická Disneyovka, která mezi ostatními Disneyho příběhy nijak nevynikne. Pohádky jsou velmi stručné a často si připadám, že mi v ději vlastně něco chybí. Ale syn tyto příběhy miluje a když si v knihovně může nějakou knížku vybrat, většinou sáhne po Disneyovce. Má moc rád ilustrace, které jsou, jak už je v Disneyovkách zvykem, krásné.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966