Podvědomí - Jak s ním spolupracovat

Podvědomí - Jak s ním spolupracovat https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302382/bmid_podvedomi-jak-s-nim-spolupracovat-PIQ-302382.jpg 4 3 2

Kniha vám formou semináře názorně předvede, jak si dát do pořádku to, co potřebujete. Vedoucí kurzu vysvětluje posluchačům nový způsob pohledu na rozmanité situace, problémy, vztahy a nemoci. Různé osoby předkládají své problémy a dotazy. Odpovědi lektora mohou čtenáře inspirovat k aktivnímu vyřešení vlastních potíží. Základ zde používané metody spočívá v komunikaci s vlastním podvědomím, jež zná odpovědi na všechny naše otázky a dokáže nás přivést ke správnému řešení, změně chování i myšlení.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Eugenika

Первые шаги в поисках себя

seba
29.03.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem četl. Srozumitelně a jednoduše, na mnoha příkladech popsaní řešení většiny problémů - vztahy, zdraví, finance. Je vidět, že autor čerpal nejen ze Sinelníkova, ale z dalších pramenů jako je Sanaya Roman. Doporučuji všem

Chytuš
07.10.2017 3 z 5

Mě osobně kniha vůbec nic nového nepřinesla, předchozí Sineľnikovy knihy (obzvlášť Dohoda s nemocí I a II) mne zasáhly mnohem víc. Navíc mi nesedl styl knihy - celé je popsáno opravdu formou semináře, kde jednotliví účastníci sdílí s ostatními svoje pocity a názory.Vypadá to tak, že vystoupí účastník, představí se, nastíní svůj problém, někdy i s řešením, někdy se obrátí na pomoc k lektorovi. Následně školitel něco málo k jejich problému vysvětlí, což účastník zpravidla okomentuje: "Aha, skvělé, tak teď už to chápu!" Takže konečné hodnocení slabší průměr.