Podstata

Podstata https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393625/bmid_podstata-gwF-393625.jpg 4 3 3

Nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá! Dávid sa prebúdza v neznámej izbe špinavý a zmätený, s jedinou myšlienkou dostať sa odtiaľ. Na dianie z predošlých dní si spomína len matne. Ako by to nestačilo jeho myseľ ho neustále zrádza. Prestáva rozoznávať čo je skutočnosť a čo halucinácia keď v budove stretáva známych ľudí, blúdi nekonečnými schodiskami či počuje hrôzostrašné zvuky. Zlom v jeho mysli však nastáva, keď prvý krát umiera... Dávid nebojuje len o slobodu, ale aj o vlastnú existenciu. Ponorte sa do mysteriózneho trileru, kde zaplatíte za chybný krok tou najvyššou cenou!... celý text

Blaufik
06.04.2019 4 z 5

Autor si relativně dobře poradil s omezeným prostorem opuštěné budovy. Jeho vyprávění působí přirozeným dojmem a plusem je také pomalé budování napětí. Osobně mi začínalo být později jasné, kam nejspíš míří, přesto jsem si však tento příběh plný napětí užila do posledního písmenka. Myslím si, že na prvotinu se jedná o poměrně zdařilé dílo, které si rozhodně zaslouží být čteno.

simona5843
07.12.2018 4 z 5

Patrik Bodnár je začínajúci autor ktorý už svojou prvotinou Podstata ma čo ponúknuť. Príbeh mi síce miestami prišiel trochu prekombinovaný no i napriek tomu bola tato e-kniha zaujímavá a nemohla som prestať čítať až kým som neprišla na záver.Ak mate radi spojenie mystery a triller tak túto e-knihu odporúčam :)

Jajibloguje
11.11.2018 4 z 5

Táto kniha je pre milovníkov napätia a mysterióznych trilerov. Patrik Bodnár je síce len začínajúci autor vstupujúci na trh s eknihou, ale to mu vôbec neuberá na kvalite. Som presvedčená, že nám má čo povedať. Jeho tvorba nie je plytká a jednorázová. Aj napriek jasne určenému štýlu, ktorý nie je pre všetkých, vie čo chce a ide si za tým. Príbeh sa číta dobre a jednoducho, jednotlivé súčasti sa dopĺňajú. Vďaka priamemu rozprávačovi nazeráme viac hlavnému hrdinovi do mysle, a tak môžeme lepšie porozumieť pôvodu jeho správania.

Autorovy knížky

Patrik Bodnár