Pod zemou / Pod vodou

Pod zemou / Pod vodou https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420173/bmid_pod-zemou-pod-vodou-5Wt-420173.jpg 5 45 10

Nová kniha od tvorcov obľúbenej knihy Mapy manželov Mizielinských! V knihe Pod zemou / Pod vodou sa zoznámiš s tajomstvami podmorského i podzemného sveta. Nájdeš v nej jaskyniarov i baníkov, potápačov i výskumníkov. Nahliadneš do podzemných nôr a skrýš, vypravíš sa do jaskynných labyrintov a zostúpiš na dno najhlbšej bane sveta. Objavíš nádherné farebné ryby, morské obry a prečudesné hlbinné tvory. Vyskúšaš si historické ponorky, ponoríš sa do podmorskej studne i k vraku Titanicu. Obrovské ilustrácie a výkresy plné detailov ťa povedú čoraz hlbšie a hlbšie, od slnkom prežiarených koralových útesov až po najhlbšie tmavé a chladné miesta oceánov či priamo do horúceho zemského jadra.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Pod ziemią / Pod wodą , 2015

Melounky
27.01.2021 5 z 5

Knížka je hrozně zajímavá. Je tam dokonce, jak se doluje zlato, jak se čistí voda..

Gabi13
01.11.2020 5 z 5

Bezvadně zpracovaná kniha se zajímavě řešeným pojmem pod vodou a pod zemí. Všechny ilustrace jsou velmi věrohodné a dají porozumět dětem jak vše funguje. I já jsem ráda za vysvětlení věcí, které jsou možná samozřejmostí, ale až když je člověk vidí zpracované na papíře dokáže si je lépe představit.

Mates84
07.03.2020 5 z 5

Super knizka.Puvodne pujcena pro syna,ale maminku nadchla vic:)

Jhonza
06.09.2018 5 z 5

Super kniha:-)

lushi
05.09.2018 4 z 5

Začala jsem ponořením se pod vodu, prošla jsem zemským jádrem a pokračovala jsem zpátky na povrch.
Oproti Mapám je kniha mnohem více popisn a ilustrace už tady nejsou hlavní prvek, doprovázejí text vysvětlující přírodní jevy, chování zvířat apod.
Velmi dobře zpracovaná naučná literatura, přes množství textu jsem se ale už tolik nedokázala soustředit na pěkné ilustrace.

Yaromil
07.05.2018 5 z 5

Cesta pod zem a pod vodu nabitá informacemi! Další "dětská" kniha, která mi rozšířila obzory. Díky za ní a další takové, prosím!

Hilda_
29.04.2018 5 z 5

Opravdu skvěle zpracovaná kniha pro malé všeználky.

lazenskaveverka
04.02.2018 5 z 5

Naprostá bomba! Knížka, která přináší odpovědi na téměř všechny dětské otázky, od sopek po kanalizaci, od kořínků po velryby.

alka1
15.01.2018 5 z 5

Velmi pěkný nápad, kniha dobře zpracovaná. Výborný , nápaditý střed knihy - přechod "z vody do země". Spousta zajímavých informací, ke knížce se budou děti jistě vracet, většinou asi i s rodiči. Jediné, co bych vytkla, pro mě příliš tmavé pozadí, na kterém je text. Ale to nestačí na odmazání jedné hvězdy.
Zatím máme knihu krátce, budeme ještě zkoumat.

elenai
10.01.2018 5 z 5

Úžasná záležitost plná informací o tom, co se skrývá pod povrchem planety Země. Jakmile se jednou začtete, nechcete přestat. Hltáte každou stránku, kocháte se a jen hledíte na to, jak úžasně autoři toto téma zpracovali.