Pod talianskymi hviezdami

Pod talianskymi hviezdami https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219158/bmid_pod-talianskymi-hviezdami-QyR-219158.jpg 3 4 4

Každý si raz nájde svoju životnú lásku. Či to bude váš najlepší kamarát, taliansky kuchár, doktor, predavač zmrzliny, neznámy chalan alebo hnedooký maliar. Každý si ju raz nájde... Gabriela dostane od tety darček – letenky do Ríma na kamarátkinu svadbu. V lietadle spomína na leto, keď mala dvadsať rokov a strávila ho práve vo Večnom meste. Zoznámila sa tam s predavačom zmrzliny Adamom, ktorý ju očaril svojím úsmevom. A jej mladej romantickej duši, pobláznenej nákazlivou romantikou pôvabných rímskych uličiek, viac nebolo treba. Zamilovala sa až po uši. A práve vtedy, keď si spolu naplno užívali chute a vône na cestách po celom Taliansku, si Gabriela náhodou vypočula rozhovor Adama s inou ženou a usúdila, že ju podvádza. Nečakala na vysvetlenie ani chvíľu, okamžite si zbalila kufor a vrátila sa na Slovensko. Tu si neskôr našla priateľa Igora, ktorý jej zahojil všetky rany a splodil s ňou syna. Po desiatich rokoch sa teda Gabriela vracia do Ríma, spomína na niekdajší útek z mesta a nevie, či je schopná pozrieť sa Adamovi do očí... Ich dávny rozchod ju totiž nikdy neprestal trápiť. Na svadbe kamarátky Rity sa spolu stretnú a konečne majú priestor otvorene sa porozprávať. Z Talianska sa Gabriela napokon vracia domov uvoľnená, no netuší, že to najlepšie ju ešte len čaká...... celý text

bábuška
27.01.2018 2 z 5

Opravdu odpočinková kniha, ale hezky jsem si při ní zavzpomínala při popisování památek Říma a celkové atmosféry letních slunných dní mezi milými přáteli.

Lenuska12
27.02.2015 5 z 5

Veľmi krásny príbeh, dvoch ľudí, ktorí naozaj patria k sebe, ich srdcia bijú len pre toho druhého.
Páčil sa mi, aj preto, lebo nebol presladený, ale pekne spracovaný v reálnej podobe.

2016  87%Kúzlo osudu
2015  80%Láska cez oceán