Pod palbou: Přežil jsem Pearl Harbor, 1941

od:

Pod palbou: Přežil jsem Pearl Harbor, 1941

Jedenáctiletý Danny se s maminkou přestěhovali z New Yorku na Havaj, ale Danny plánuje návrat na nejbližší lodi jako černý pasažér. Ale onoho rána se nebe zaplní stíhačkami, bomby buší do přístavu, na pláže dopadá déšť kulek. Danny je v šoku a poprvé se také skutečně bojí. Dokáže ale přežít tento den, který se neslavně zapíše do světové historie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241067/pod-palbou-241067.jpg 4.77
Originální název:

I survived the bombing of Pearl

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Computer Press (CPress)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
W3ndCZ
18.06.2017

Kniha je opravdu ale opravdu překrásná ! Knihu jsem koupil okolo 3 stovek a nelituji. Tato kniha je o 11 letém Dannym který se přestěhoval na Hawai a tam chtěl poklidně žít ze svojí maminkou. Ale jednoho rána se nebe zaplnilo letadlami a všude to tam bouchalo ! Více se dozvíte když knihu přečtete. Knihu doporučuji všem co mají rádi válečné knihy a nebo prostě milují Pearl Harbor.

Saša2009
15.06.2017

Kniha se mi líbila.

simonabr
28.02.2015

Krátký, ale výstižný příběh o bombardování americké námořní základny Pearl Harbor očima jedenáctiletého chlapce se bude dětem určitě číst jedním dechem. Ač dospělá, tento typ knížek mám moc ráda, protože děti si z něj snad i něco zapamatují a nenásilnou formou naučí a to je moc dobře.