Pod kůží
ekniha

Ona je velmi uzavřená. On by ale mohl být jejím klíčem. Logan Reed je pohledný, potetovaný a podmanivý. Kit si nejde pro ránu daleko. Snad proto, že má tajemství? Kit si chce pořídit tetování, a Logan spatří v jejím tetování víc, než má ona v úmyslu s kýmkoli sdílet. Vidí ji takovou, jakou ji dosud nikdy nikdo neviděl. Logan není němý, ale už osm let nepromluvil ani slovo. Nebyl důvod. Dokud nepotkal Kit. Logan nemá představu o tom, co Kit trápí. Kit nemá představu o tom, čeho je schopná. Co všechno je ochotná obětovat, aby zachránila to, co je pro ni nejdůležitější....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354991/pod-kuzi-EHM-354991.jpg 4.421

Bratři Reedové (1.)

Tall, Tatted, and Tempting (2013)

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Night Shift Publishing

brendiska

Odechovka, ale moc pěkná. Škoda že se dá tak špatně sehnat

Medlyn

Velmi pěkné čtení i přes ten klukovský slovník, který sem prostě patří.

Lil30
11.12.2017

Krásná čtivá kniha, kterou jsem měla během chvilky přečtenou a těším se na další díl, uvidíme, kolik jich u nás vyjde vzhledem k tomu, že je jich tolik :-)

kacenka72
10.12.2017

Příjemné oddychovka, přečtená za jeden večer... docela pěkně vykreslené charaktery, kteří mají naloženo na hrbu spoustu problémů a tajemnství.

keiko33
03.11.2017

Krasny a dojemny pribeh, kde sa hluchy, krasny tater zalubi do "bezdomovkine".

ardeas
10.10.2017

No márnosť :) Nejako som nečakala, že sa z toho vyvinie niečo, čo bude stáť za to. Svižne napísaný príbeh z oboch pohľadov. Prvok tajomstva bol fakt príjemne naservírovaný, i keď musím uznať, je to troška klišé, ale veľmi príjemné.

Jediné, čo ale naštve, že je to poriadne dlhá séria a nejako nemám chuť čítať v originále ešte zvyšných 10 kníh. Aspoň že tá dvojka je, ale fakt by som chcela prečítať všetky v preklade :)

jani.ruzicko
18.09.2017

Na knížku jsem narazila úplnou náhodou a fakt se mi zalíbila... pro mě byl příběh velmi emotivní... spojení hluchosti hlavního hrdiny, bezdomovectví, dyslexie, rakoviny ve mě vyvolávalo opravdu spoustu emocí. Velmi čtivé, dojemné.. psáno z obou pohledů. =)