Počmárané nebe aneb vražedné stíny

Počmárané nebe aneb vražedné stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237410/bmid_pocmarane-nebe-aneb-vrazedne-stiny-237410.jpg 3 10 3

Alan Krainer série

Kriminálně laděný příběh je zasazen do světa nekompromisních intrik a právnických kliček, a i když není konkrétně určeno místo, kde se děj odehrává, každý záhy pochopí, že se může jednat o kteroukoliv lokalitu nám blízkého světa. Hlavním hrdinou je bývalý policista Alan Krainer, který pracuje pro velkou právnickou korporaci jako vedoucí bezpečnostního oddělení. Vše začíná jednoho večera, kdy mu zavolá syn jeho šéfa, že autem srazil dívku a v panice z místa dopravní nehody ujel. Byla to nešťastná náhoda, nebo úkladně narafičená past, která má sloužit jako nástroj k vydírání?... celý text

georginaa
07.03.2022 3 z 5

Docela se mi to četlo dobře. Děj ubíhal, mělo to akčnost, zápletku. Alan Krainer se nachomýtne se svým kolegou na určitém místě, kvůli sledování stop korupce. Sejdou se s informátorkou, kde bohužel byl parťák smrtelně postřelen. Informátorka zdrhá a Alan ani neví kdo to byl. Začne vyšetřování a plno tajností vyvěrá na povrch.

Merlinit
20.11.2019 2 z 5

Rádoby ohromující a poněkud hloupé.

pollyanna
09.05.2018 2 z 5

Minusové body za to, že se knížka neodehrává ve vyloženě českém prostředí, ale v neurčitu, které česky nepůsobí, byť by mohlo za jistých okolností české být... A děj je na mě moc překombinovaný, hrdina snad až příliš supermanovský, přes četné šrámy, které utrží „cestou“. Ale kdo neočekává realistický děj a extra věrohodnou zápletku a libuje si ve skvělých náhodách, mnoha mrtvolách apod., tomu se snad knížka bude líbit víc. Rozhodně se ale musí nechat, že knížka má spád.

detektivní a krimi romány české detektivky

2015  56%Počmárané nebe aneb vražedné stíny
2017  90%Mrtví neklepou